Skocz do zawartości

Pragnący krwi


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przechodzę na kolejny poziom i nagle... jestem jakimś innym gościem...

 

Odkryłem że to jest ten sam gość tylko że ma ręce i broń.Wow!Jak weszłem jusz na 3 misje to mnie już dreszcze zaczeły napadać(czyli że się bałem).A muzyka dodaje jeszcze więcej strachu!

 

Tylko nie mówcie że dałem za dużą ocenę,ocena:5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym zwiększyć obrażenia shotguna

 

1.Zaznaczyłem literę którą nie napisałeś.

2.No ja też radzę zwiękrzyć obrażenia shotguna bo wczoraj jak w to grałem to zdawało mi się że shotgun jest słabszy od pistoleta :mellow: ,ale to może mi się tylko zdawało ;) .

3.Z takich maluteńkich powodów jak za małe obrażenia to obniża się ocenę o minimini czyli naprzykład 4.9/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.No ja też radzę zwiękrzyć obrażenia shotguna bo wczoraj jak w to grałem to zdawało mi się że shotgun jest słabszy od pistoleta :mellow: ,ale to może mi się tylko zdawało ;) .

No na razie obrażenia shotguna są mniej więcej jak pistoletu. Ale postaram się je zwiększyć :P Za niedługo wystawiam wersję dema 1.2 z poprawionymi bugami i z 6 misją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie!

Właśnie ukazała się nowa wersja mojej gry 1.2. W wersji zostały 1.2 zostały poprawione wszelkie niedopracowania, zostały dodane nowe efekty graficzne, 6 etap gry i wiele innych rzeczy .Demo możecie pobrać pod tym linkiem Screen1

Screen2

Ps. Na napisanie doubleposta zgodę wyraził PsichiX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd: po przejściu misji 2 dalej przenosi do misji 2 zamiast do trzeciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki nie doszedłem do pająków i zombie, to naprawdę myślałem że ta gra jest straszna. Potwory wszystko psują. Jeżeli chcesz, aby twoja gra była na poziomie, to koniecznie zmień grafe stworków. Znalazłem też jeden bug:

dowod.jpg

Chodzi o to, że promień światła jest prostokątny (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ch3m: Masz blad z surfaces, czyli zawalona pamiec karty graficznej. Zrob reset kompa i pomoze. Ja tez tak mialem i pomoglo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gracz dalej sklada sie z 3 kol Oo

 

Wo gole nie straszy... zrób coś co się będzie działo z naskoku, np nagle słyszysz jakieś odgłosy, obracasz cie do okola a ze ściany spada na ciebie robal, albo krzyk gdy zombie ukarze się w świetle, cokolwiek co zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hmm... Początek fajny, ale potem zaczyna się już robić trochę niestrasznie. Daj trochę mniej potworków, ale trudniejszych do ubicia, bo tu się morduje taśmowo jak w jakimś almoro'rpgu. Daj też (pomysł) np. ledwo widzialnego stwora, który staje się widoczny dopiero przy graczu. Grozi zawałem. Albo np. korytarz, przez który nagle zaczyna biec niezniszczalne stado zombiaków. Marnuje na nich ammo bez sensu, a gdy już do niego dojdą, a gracz jest krańcowo wydygany, następuje jego mistyczna teleportacja do wcześniejszego pomieszczenia. Gdy znowu przechodzi przez ten tunel i jest przygotowany na najgorsze, okazuje się że tunel jest pusty. Coś jakby wizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było gdyby nagle po prostu znikali, inaczej będzie FEAR :D

 

A nie w FEAR tez znikają... hmmm wybuchną??

Ale co żeby znikało? Chodzi ci o tych gości albo dziewczynkę co znika i jakby liście zostają? Bo ja mam podobny pomysł tylko nie zostają liście tylko czarna smuga jakby dymu.

Ps. Czy każdemu gra działa dobrze ? Bo był problem w roomach proszę powiedzieć jakby komuś wracało drugi raz do tego samego rooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horror? Gwargh, no tak, mój Faction. Zapomniałem, że go jeszcze nie skończyłem, jutro czeka mnie trochę pracy, ze dwa levele muszę zrobić.

 

A tak, gra. Cóż, nuda, nuda, nuda. Wcale nie straszne, bohater wlecze się jak ślimak, sterowanie świętego może wkurzyć (a raczej klinowanie się na wszystkim i wszędzie). Muzyka klimatyczna i to chyba jeden element horroru, który jest "gut". 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich angielskich firmach koło gaśnic przeciwpożarowych są kombinezony (które... DO NOTHING!) ważące 20kg, a każdy kto wcześniej służył w wojsku, nosi przy sobie 9 sztuk kosmicznej broni (brońami lol) do której nie dostał amunicji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...