Skocz do zawartości

Pragnący krwi


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pragnący krwi

 

Gatunek: TDS (Horror)

 

Opis:W grze wcielamy się w rolę Polskiego profesora, który był kiedyś komandosem w wojsku. Ale teraz pracuje w Angielskiej firmie "Genetic" gdzie razem z innymi profesorami przeprowadza badania genetyczne na ludziach, którzy posiadają nadludzkie zdolności. Lecz sprawa wymyka się spod kontroli i ludzie zaczynają przybierać coraz bardziej nieludzkie kształty. Aż wkońcu zamieniają się w bestie, które niszczą wszystko co stanie im na drodze. Twoim zadaniem jest wykorzystać swoje umiejętności wojenne i uciec z tego budynku. Lecz to nie jest proste, ponieważ bestie utrudniają ci ucieczkę atakując cię. Głównym celem jest ucieczka z budynku oraz zabicie najsilniejszej besti (z, którą walczymy na końcu gry) To już tyle jeśli chodzi o fabułę teraz troche o innych rzeczach. W grze będzie do dyspozycji 9 broni i 20 etapów gry do przejścia. W grze będziemy chodzić najczęściej w budynku oraz czasami na zewnątrz. Akcja gry rozgrywa się w Londynie w 2042 roku. Gra nie będzie zawierała trybu multi. Myśle, że to na tyle.

 

Download: >>TU<<

 

Rozmiar pliku: 15738KB

 

Autorzy:

Programowanie: Ja (oprócz systemu świateł)

Fabuła: Ja

Grafika: Ja i internet

Muzyka: Doom3, Half life, Fear

Screeny:

Screen1

Screen2

 

PS. Polecam zagrać kiedy jest ciemno i w słuchawkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PS.Gra ma trochę bugów

Zwlaszcza na poczatku - unexpected error jak tylko wlacze gre :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ale jak sie bierze bron? bo nie moge ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) To zrób Pragnący Krwi 3d lol.

 

2,3) Nie będę oceniał, bo na razie zarówno graficznie, jak i wizualno-fabularnie (horror w którym już na wstępie wiadomo o co chodzi, helą) leży. Postać zacina się wszędzie, paintowa krew nie buduje klimatu tylko szokuje swoim wykonaniem.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne, F mi nie dziala czy jak. jestem w zbrojowni i lezy bron na podlodze i za nikija nie moge zebrac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na początku sprawiała wrażenie fajnej. Fabuła, grafika na początku, tekst dobrze umieszczony... to wszystko się zmieniło gdy zobaczyłem zombie Nikasa :sleep1: . Ten zombie psuje grafikę całej gry! Zmień go natychmiast! Nie pasuje mi też to, że ludzie pod wpływem mutacji genetycznych zamienili się w wielkie pająki (O_o). Na razie 3/5. Czekam na poprawioną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg!!

ta gra jest naprawdę słaba xd

moje przedpotopowe zombie nie pasujące do reszty,ciało ludzika z gta 2 , pająki , btw. gdy zastrzelę zombie to on po prostu znika?

gracz za wolno się porusza,żołnierze po apelu nadal stoją jak te słupy,teksty - wtf!? zwykły sprite który znika jak mu się "animacja" skończy ._.

ogoólnie lipa,dalej nie wiem bo nie grałem.

achaa i jeszzce jedno,strzela się za wolno i na boga!! strzelam w potwora a przez niego przelatuje pocisk oO

 

grafika : 2/5 bo jest momentami śmiesznie (ludzik z gta 2 wtf!?)

muzyka : 3/5 bo klimatyczna - lecz w końcu denna i wkurzająca

gameplay : 1/5 jest jakiś?

ogółem : 2/5 staraj się,będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym proponowal animacje uniku bo tak to serio widac jakby nie oberwal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dopiero zacząłem grę i oto moje uwagi:

Grrrr... pomijanie tekstów być musi. Bo na razie 10% czasu zajmuje czytanie tekstu, a 90% czekanie, aż ten łaskawie zniknie i będzie można pójść dalej.

 

Dlaczego nie można helpa przywołać w dowolnej chwili F1? Nie znoszę gier, które tak robią.

 

To ludzie czy śmigła? :)

 

Co to za wiatraczek w tej zbrojowni - on jest w podłodze czy na suficie?

 

Przechodzę na kolejny poziom i nagle... jestem jakimś innym gościem, mam pistolet, zbroję, obok stoi jakiś gość-śmigiełko który nic nie mówi, nie rusza się i nie da się go zabić... Idę dalej i spotykam kolejnych milczków. W końcu natykam się na ciało. "Nareszcie coś się dzieje" - myślę. A guzik. Mój ludzik w ogóle nie reaguje. Idę na kolejny poziom i nagle walczę z jakimiś rozdeptanymi cosiami i zombie...

 

Nie da się biegać. A takie ślimacze chodzenie to nie dla mnie.

 

Coś mi dziwnie ta gra przypomina mój stary Horror in House, nawet zombiaki podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...