Skocz do zawartości
Syliush

The Real Truth

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden spam, ja ci odradzam z całego serca ten system ( dead po 1 strzale ). Chcesz zwiększyć jeden realny aspekt, ale tym samym obniżasz inny ( tzn. łucznicy to ślepe kury ). Ale dobra kończymy jak nie dasz się przekonać ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlaczego pomysl zabiciem po jednym strzale jest zly? o0 jak dla mnie jest b. dobry jesli chce sie urealnic rozgrywke. Ktos ci scina leb i po tobie a nie '-10 hp'...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jak chcesz zobaczyć jak trudno trafić w głowę to zagraj w mount and blade

ps. kto mi wstawił 1 gwiazdke^^

Get a life... Jak chcecie wiedzieć jak trudno trafić w głowę to pójdźcie na strzelnicę :P Co do gry ja nie komentuje tego systemu dopóki nie zobaczę demka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Demo z inventory nie pokazuje dużo, nawet nie wiem czym założyć tą broń i zbroję (próbowałem wszystkie przyciski). Nadal nie daję oceny, czekam na demo z prawdziwego zdarzenia.

PS: ΨΧΞ znaczy Psi Chi X, czyli Psichix ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dlaczego pomysl zabiciem po jednym strzale jest zly?

dlatego bo < przeczytaj moje wszystkie posty> :P jakby to była strategia, gdzie zażądzasz 1000 jednostek, a nie jedym hipciem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zażądzasz 1000 jednostek, a nie jedym hipciem.

JA CHCĘ STRATEGIĘ W KTÓREJ ZAżĄDZAMY JEDNYM HIPCIEM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Get a life... Jak chcecie wiedzieć jak trudno trafić w głowę to pójdźcie na strzelnicę tongue2.gif Co do gry ja nie komentuje tego systemu dopóki nie zobaczę demka.

Ja trafiłem w tarczę wielkości głowy z odleglości jakiś 20m wiatrówką na śruty :P Więc sądzę że łucznik którym bd bohater spokojnie trafi gościa w leb strzala z kuszy np. z luku chyba trudniej można dać mniejsze prawdopodobieństwo :)

dlaczego pomysl zabiciem po jednym strzale jest zly? o0 jak dla mnie jest b. dobry jesli chce sie urealnic rozgrywke. Ktos ci scina leb i po tobie a nie '-10 hp'...
Life is Brutal :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja trafiłem w tarczę wielkości głowy z odleglości jakiś 20m wiatrówką na śruty tongue2.gif Więc sądzę że łucznik którym bd bohater spokojnie trafi gościa w leb strzala z kuszy np. z luku chyba trudniej można dać mniejsze prawdopodobieństwo smile.gif

Po pierwsze z łuku (i kuszy) strzela się trudniej niż z broni palnej :P Przynajmniej mi. Po drugie: tak zgadzam się , dobrze wyszkolony łucznik będzie strzelał po łbach.

EDIT: 20m to bardzo mało ^^ .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

heh wiem że mało ale dałem przykład ^^

Ale sądzę żę ten HERO już kilka lat się uczy strzelać, a jeśli nie no to można zrobić coś takiego że przy strzale trzeba go wycelować ale myszka się trzęsie , im większy level łucznictwa tym mniej się trzęsie i jest łatwiej trafić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na co wskazuje pewne trzy znaki w sygnaturce

W sygnaturce dla jaj skopiowałem to coś od PsichiXa nawet nie wiem co to znaczy^^

PS: ΨΧΞ znaczy Psi Chi X, czyli Psichix ;D

I dla tego są tacy co mówią że mam swoj fanklub ;D

A co do gry to invetory i screen ukazują za mało by ocenić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lol, czy to nie przypadkiem przerobiona Almora?? Bo widać po grafie, że jakaś znajoma :o

Nie czekam na to MMO <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko sam rysowałem oprócz drzewek które są copoconaco a backgorund jakiś taki znalazłem gdzieś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Inventory chyba ostatnia wersja, info itema zmieni się wraz z wydaniem dema. Cyframi keypada(nie wiem czy to tak się nazywa :P) 1,2,3 podbija się statystyki chociaż i tak będzie potrzebna tylko jedna statystyka do podbicia. Mówcie o bugach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jest bug. mówię ci. baaaaaaaaaardzo przypomina inv by yoda jak ktoś tu wcześniej ci to mówił.

Ja wole nie oceniać, dopóki nie pokażesz animacji łażenia gostka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
baaaaaaaaaardzo przypomina inv by yoda jak ktoś tu wcześniej ci to mówił.

Wystarczy zobaczy tematy Syliusha, by się o tym przekonac. Choc nie twierdzę, że autor całkowicie skopiował przykład Yody, to jednak jest to bardzo zastanawiające;/

Syliushu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PS: ??? znaczy Psi Chi X, czyli Psichix ;D

W takim razie 'ZeroXbot' należy interpretować jako 'zet-e-er-o-iks-be-o-te'. Z tego, co się dowiedziałem na lekcjach greki, to zestawienie psi, khi i ksi bez wstawienia dwóch jot między owe literki daje nieco inny efekt, a mianowicie ps(k)hks.

Nazwa literki nie jest równoznaczna jej brzmieniu. W przeciwnym razie np. 'demokracja' brzmiałaby 'delta-eta-my-omikron-kappa-ro-alfa-theta-jota-alfa'.

Uczta się języków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cos jeszcze? nie sądzisz ze to spam? Poza tym każdy interpretuje inaczej i nie ma co sie nad tym roztrząsać. Wracajmy do tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Daje wam film z początkowych prac na systemem chodzenia film. Jednak prawdopodobnie będzie inny w którym będę na argumentach ustawiał wartości.

PS. Gów.. na nim zobaczycie bo znalazłem jakiś głupi program do kompresji a tak naprawdę grafika jest lepsza.

Edit: Trochę się za bardzo pospieszyłem i zrobiłem sobie na argumentach trochę za szybko. Chodzenie Hmm... bieg downa??? Szukajcie bugów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wedlug mnie to powazny bug widac na pierwszy rzut oka - ten ruch.. albo postac faktycznie ma downa albo wyglada jakby dziwnie plywal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla jaj zrobiłem bieg downa. Bo na szybko rano robiłem ustawianie kąta na argumentach. Jak wróce do domu to wtedy zaczne robić dobre chodzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak jak masz dla kierunku sprite'a dodane angle, tak dla rąk odejmij angle i bedzie lepiej wygladac ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sensie dobre że realne, bo skrypty do chodzenia zrobiłem i tam wstawiłem argumenty żebym mógł prosto modyfikować.

Edit: Ok zrobiłem tera lepszy ruch. Jest już tu pod linkami dostępny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten bieg downa przypomina mi mój przykład (nawet tak samo "krzywo" się obraca)

Chyba dokończę Red Worlda :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W moim chodzeniu użyłem 4 oddzielnych elementów: głowy, lewej ręki, prawej ręki i korpus. A wszystko zrobiłem na argumentach. Teraz jak twój przeglądałem to ty miałeś tylko korpus i nie użyłeś argumentów ale dodatkowo miałeś walenie mieczem czego ja nie mogę zrobić bo muszę nad tym trochę posiedzieć.

PS. Co to Red World???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta