Skocz do zawartości

Bunkier SS


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, niestety przezycie hitlera do dzisiejszych czasow musisz jakos wyjasnic w fabule, bo urodzil sie on rowne 100 lat przed moimi narodzinami, a wiec musialby żyć ponad 5 ćwierć wieków, a to jak na możliwości ludzkiego organizmu jest nieosiągalne. Ale można do gry wpleść wątek o szukaniu przez hitlera rasy Aryjskiej (co prawda według jego ideii byli oni wysokimi blondynami, a sam hitler byl ciemnowlosym kurduplem, wiec on jako asyryjczyk odpada). Ale mozesz zawsze nagiac to i wymyslec jak on mogl byc Asyryjczykiem i dla tego mogl przezyc tak dlugo. po prostu kombinuj tak, aby to wszystko mialo rece i nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aryjczycy, nie Asyryjczycy...

Poza tym Hitler+nazisci+okultyzm+superbronie daja tak wiele mozliwosci fabularnych ze muzg staje... wez poogladaj filmy z cyklu "Indiana Jones", poczytaj sobie komiksy o Hellboyu. Pograj w Bloodrayne, Wolfensteina, Ubersoldier. Przeczytaj "Zapach szkla" Ziemianskiego. itd.

 

Bo fabule masz zabujczą: Idzie sobie koles, znajduje bunkier (ciekawe - nikt go wczesniej nie znalazl?), a w srodku znajduje ubersoldierow hitlera (zostawmy w spokoju juz to co jedli od czasu zakonczenia wojny, zreszta to tez mozna by dodac do fabuly - szukamy zaginionych mieszkancow wioski a znajdujemy zolnierzy-kanibali).

 

Jesli chodzi o zarzut zbytniej labiryntowosci - staraj sie przedewszystkim nie dopuszczac aby sciany nie mialy grubosci (widac to na screenie), zrob tak jak w wolfensteinie 3d - gra odrazu zyska lepszy wyglad.

 

Poza tym gracze lubia niespodzianki - zaskocz czyms - wrogiem ktory po smierci wybuchnie, zmieni sie w 2 mniejszych, rozsypie sie na okolo tworzac pole minowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nawet :)

Plusy :

  • 3d
  • Ładne Teksturki :D :) :P
  • Fajne dźwięki

Minusy

  • Brak muzyki, a bynajmniej nie słyszałem
  • Takie troche to to dziwne i sztywne :/

 

Gra dobra, czekam na kolejne wersje, mam nadzieje, że będą :)

Daję 3,5/5 ~ 4/5 =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@UP & 2UP: Panowie - od kłótni macie PM, gg, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

I tu się mylisz, bo ja wcale się nie przegaduję z rodzeństwem na forum. Widziałeś, żebym ja pisał posty do Dziab albo mallo? Ja się nie mieszam w ich posty i shouty.

 

Wracajmy do tematu. Może by nieco zmniejszyć trudność gry, bo na razie ci super-szybcy ibersoldaci mogą zabić człowieka w jednej chwili a ten nawet nie będzie wiedział o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, ładnie...

ja się wystraszyłem tych, tych... tego czegoś XD, aż z krzesła spadłem :huh:

PLUSY:

+ Ładne tekstury (gdzie ty je znalazłeś ? na google nie moge takich znalezc! <joke>)

+ Strrrrraszne...

+ Zapiera oddech w piersiach

MINUSY:

- Wygląda na przerobiony przykład z yoyogames :huh: (sam się bawiłem, więc wiem ;) )

- Grafika przeciwników - ludzie, oni są strrrraszni

- za trudna... :crying:

 

No, jezieli to jest PEŁNA WERSJA to czekam na sequela, bo ta zasługuje na 3/5 :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DB STUDIO PRESENTS:

 

Bunkier SS- The North Section

 

13+

 

Gra Bunkier SS- The North Section jest tak jakby drugą częścią Bunkra SS. Z racji tego, że powstało mało path'ów i aktualizacji, gra jest zaliczana do wersji 1.2 Bunkra SS. W grze zostało zmienione:

 

*Praktycznie wszystkie grafiki

*Dodane strzelanie przeciwników

*Bunkier nie jest już "labiryntem"

*Zmienione etapy i końcówka gry (nie goni nas już hitler :jezor: )

*Wstęp gry, menu i końcówka gry

Gra nie przypomina już labiryntu, co nie znaczy, że jest choć trochę łatwiejsza. Wg. mnie, wręcz przeciwnie, jest jeszcze trudniejsza. W tej wersji gry zastosowany został nowy silnik: X-Quad, jednak w tej wersji nie został użyty żaden z dodatków engine'a. Dopiero w przyszłości zostaną pokazane jego możliwości :) .

Nie robiłem screenshotów, sami zobaczcie, czy gra jest warta zachodu :D

Download:Bunkier SS- The North Section

Rozmiar pliku: 4,6 MB

 

Pozdrowienia od całej ekipy DB Studio! I Szczęśliwego nowego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, musze przyznac ze nawet fajna ta przerobiona wersja, szkoda ze zapisywac stanu gry przy przejsciu przez drzwi nie mozna. Ale w porownaniu do poprzedniej wersji jest o wiele lepsza. zdecydowane 4/5 (gdyz po przejsciu 1 levelu w kazdym kolejnym slychac ten sam loopowany fragment krzyku, ktory zdecydowanie lepiej brzmial by przy akcji gdy w poblizu znajdzie sie jakis zolnierz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...