Skocz do zawartości

Terrestrial Soccer


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Terrestrial Soccer

Gatunek: Manager piłkarski Top Down z elementami RTS

Opis: Dzięki tego managerowi, możesz wcielic się w postac managera piłkasrkiego i poprowadzic do zwycięstwa jedna z kilku/kilkunastu druzyn pilkarskich.

Autorzy:

Programowanie:
PhoenixPL ( jednorazowa pomoc Harva)

Fabuła:
Prowadzimy drużynę do zwycięstwa w lidze

Grafika:
Tsukuru robi

Muzyka:
narazie nie ma

Screeny:

Screenów nie mam, ponieważ nie mam przy sobie laptopa, a po za tym grafika jest w trakcie gruntownej poprawie

PsichiX pozwolił

 

Aktualnie raczej nikogo nie zainteresuje ta gra, ale gdy tylko dam screeny odrazu powinno się zrobic jaśniej, Co do gry, rozgrywka polegała będzie na tym, że podczas meczu zaznaczasz wybranych zawodników i możesz nimi kierowac poprzez klawisze lub myszke. Jeśli na przykład będzie bardzo szybka kontra ze strony np. komputera, będzie można użyc jednej z wielu możliwości ruchu nawet całymi formacjami. Podawanie bedzie polegalo na tym, że gdy zawodnik zetknie się z piłką, kursorem zazczysz ounkt gdzie ma się udac pilka i klikasz odpowiedni klawisz.

W menu będzie można wybrac między swobodnym meczem, turniejem, treningiem lub wyzwaniem. Będzie można również stworzyc własny zespół, jak i rozpocząc kariere jako pojedynczy zawodnik.

 

PS: Zapraszam do wymyślania imion zawodników, nazw klubów i lig, bo bez was nie dam rady :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska będzie napewno ! :)

Ile będzie drużym? Hmm, tego nie wiem jeszcze. Mówie tylko, że nie będą one oryginalne ( brak licencji). Napewno aktualna Primera Divison, Bunder Liga, Ekstraklasa, Premiership.

 

PS: Jeśli ktoś chce może wymyslic swoj zepsol i zawodników. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska będzie napewno ! :)

Ile będzie drużym? Hmm, tego nie wiem jeszcze. Mówie tylko, że nie będą one oryginalne ( brak licencji). Napewno aktualna Primera Divison, Bunder Liga, Ekstraklasa, Premiership.

 

PS: Jeśli ktoś chce może wymyslic swoj zepsol i zawodników. :)

 

A Serie A? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...