Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko, nie bije ;D A juz wiem czego to wina moze byc. Zapewne masz karte wbudowana, no a do tego wersja 1.1.0 OGLa... czyli bede musial zrobic jednak wersje z renderem GMa ehh ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Prog: zapodaj screen, to mi pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuffa, to cos z viewportem widac, ale to juz wina karty a nie silnika bo on dobrze ustawia wszystko, hmm.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale, skoro render zaczyna od 2/3 ekranu, to wyglada to jakby viewport byl przestawiony, a tak nie jest, bo ciagle jest niezmienny i na innych kompach taki sam wiec cos z karta jest nie tak. A, Prog i Konrad - jakie Wam pokazuje Render version? moze to pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: dalem dla uproszczenia jako rozmiar viewportu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt xD sorki, spiacy jestem xD Dobra, nie mam zbytnio czasu rozstrzygac czemu akurat ten blad u Was jest, ale nie mieliscie go we wczesniejszym tescie (pierwszym ktory dalem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas: a moglbys jakos sprawdzic jaka masz wersje OpenGL? np. Everestem czy innym progsem do tego, bo ze screena sie nie odczyta a to wazne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartas: czyli to wina tego, że masz karte wbudowaną - na to wygląda. Tak czy inaczej wersja z renderingiem silnika będzie dostepna dla opengl 2.0 i wyzej, poniewaz zaimplementowane sa tam niektore funkcje, jakie tylko ta wersja obsłuży. Dla reszty będzie wersja z GMowym renderem DXa. Dodatkowo umieszcze programik testowy przy pierwszym odpaleniu gry, ktory przez kilkanascie sekund bedzie testowal osiagi na dwoch jednostkach renderujacych, porownywal i dawal propozycje, jaka jednostke wybrac. mysle ze to dobry pomysl :)

 

EDIT:

 

Co byście nie marudzili że tylko testy grafiki, same screeny z dość starej wersji, nic z nowej, to postanowiłem Wam zapodać fragment jednego z utworów do gry.

 

Spacer wśród meteorów: 2012 Soundtrack - Walk Among The Meteors

 

Muzyke do gry robi Quosik (utalentowany gość spoza forum ;p)

Oceniajcie jeśli chcecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) Oto kolejny fragment jednego z utworów Quosika, stworzonych specjalnie do gry :D Mam nadzieje że ta nuta Wam przypadnie do gustu ;)

2012 Soundtrack - So Close To The Truth

Proszę o oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec co do tych SoundTracków:

Pierwszy z nich troche chyba nie pasuje, bardziej mi sie ta muzyka kojazy z jakąs regularną bitwą niz z apokalipsa i koncem swiata . Takie są moje obiekcje/odczucia co do pierwszego SoundTracka.

 

Drugi mozliwe ze troszke za spokojny, ale to zalerzy gdzie go uzyjesz, moim zdaniem na sam koniec to by pasowało gdybys pokazywał obraz poapokaliptycznego swiata czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz totalnie zmienilem fabule, a meteory to tylko %-y w niej, oraz podzielilem gre na epizody, to uznalem ze do zakonczek kazdego epizodu najlepiej dac wolniejszy utwor, dajacy chwile wytchnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...