Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Bo twitter nie pozwala na dłuższe wypowiedzi. Tak, chodzi o to, że z grami online się pieprzymy i pierzymy, a i tak wydajność łącza pozostaje wąskim gardłem. Ponieważ większość czasu w grze online zajmuje tworzenie zabezpieczeń, optymalizacja pakietów i testowanie połączeń (tak z 80%), a wydajność i tak pozostawia wiele do życzenia (zwłaszcza, że serwer w GM i tak nie pociągnie za dużo graczy), stwierdziliśmy, że na obecnym etapie lepiej jest stworzyć grę single player i mieć ukończoną produkcję na koncie. Drugi powód to taki, że na Szczecin Games Show chcielibyśmy mieć co pokazać. Trzeci powód - obie gry przy drobnych zmianach (max. miesiąc), można by wydać na iPada (ten największy, 1024x768). Wiem, że trochę może was to zaskoczyć, bo pewnie fajniej pograć online - ale postaramy się przygotować w obu grach fajne kampanie (takie na więcej niż dzień grania). Więcej info każdy z nas poda już wkrótce ;)

Do gier online wrócimy, gdy będzie czas na pisanie serwera w C++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem postawić na jakiś czas serwer dla starej wersji Alien Territory. Tak żeby umilić oczekiwanie na nową wersję, przypomnieć jak się grało oraz pokazać jak się grało tym, którzy nie mieli takiej przyjemności :)

Ściągamy, odpalamy i gramy. Oczywiście błędów nie zgłaszajcie, bo silnik powstał na nowo w wersji nad którą aktualnie pracuję.

 

Download GEAR-STUDIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzieje się coś z tą Waszą grą???W porównaniu do Almory to grafika jest tutaj nieziemska chyba,że mało widziałem.Wiem,wiem...grafika nie jest najważniejsza tylko grywalność i klimacik.Byłem tutaj ale za wiele świeżych informacji nie ma.Powodzenia,mam nadzieje,że ciągle to robicie. :P

Edit: to widziałem i też robi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...