Skocz do zawartości

Pragnący krwi


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Egzekutor, czytaj to w ten sposób:

GML
show_message(czyli chyba wogólę wam gra się nie podoba z tego co wywnioskowałem)

if(Twoja?)

show_message(tylko gdyby nie było tych zdjęć)

;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba wogólę wam gra się nie podoba z tego co wywnioskowałem

 

Czemu tak wnioskujesz wiedzac, ze nie zamieszczales jeszcze dema ? ;p

 

Takie obrazki jak dla mnie to zamiast straszyc, beda powodowac inny stan emocjonalny, zdenerwowanie. Mi osobiscie takie cos bedzie przeszkadzac, nie wiem jak innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba wogólę wam gra się nie podoba z tego co wywnioskowałem

I za chwilę się rozpłaczesz, tak. Po prostu - efekt nie jest straszny. Wyskakujące zdjęcia to słaby sposób na straszenie. Dalej będą przeszkadzać (jak Driger napisał) i tyle. I jeszcze ten pająk znikający jak pierd - wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się jeszcze dopracuje jakbyś nie wiedział

Tak, jasne. Tylko, że ja oceniam stan AKTUALNY. A wygląda on źle, i tyle.

Ps.I niby czemu mam się rozpłakać(nie jestem tobą)?

Bo napisałeś tego posta tak jak robi to 3/4 n00bów, którzy chcą odejść z GMClanu nadużywając emotki :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się pytam bo nie wiem czy robić dalej tę grę.

Rób tylko weź te zdjęcia skasuj. Daj jakąś hard core muzę żeby była straszna a gdy w latarkę wejdzie potwór daj jakiś nagły dźwięk wtedy będzie można "poszczać się w gacie"(wziąłem w cudzysłów bo ja nie zamierzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałeś tego posta tak jak robi to 3/4 n00bów, którzy chcą odejść z GMClanu nadużywając emotki :crying:

Że co ja niby chce odejść? Chybaś głupi niby czemu? To, że jedną grę użytkownicy skrytykowali to nie znaczy, że odchodzę z gmc :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co ja niby chce odejść? Chybaś głupi niby czemu? To, że jedną grę użytkownicy skrytykowali to nie znaczy, że odchodzę z gmc

Nie, że chcesz odejść, tylko że w ten sposób napisałeś posta. Czytaj dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się pytam bo nie wiem czy robić dalej tę grę.

 

A jakby Ci powiedzialo kilka osob ,ze "NIE" to nie mow, ze bys przestal robic. Bo wtedy takie robienie gier nie ma najmniejszego sensu.

 

Lechu4444, nie wiem co rozumiesz przez slowo hardcorowa ale ja tam wole do takich gier spokojna jakas, w oddali z roznymi klawiszowymi brzmieniami lub nawet skrzypcami czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, jaka dyskusja ;p

Co do filmiku, to cienko,to wyskakujące zdjęcie pokazuje się w nieodpowiednim momencie, dodatkowo nie pasuje do reszty, ot bardziej psuje grę niż buduje klimat. Do tego po zabiciu stworka, ten znika ;o

 

E:

Na razie go nie krytykujcie tak ostro, bo chłopak może przestać robić grę

Ale jeżeli ma zawzięcie, i jest pewien, że mu się uda, to niech robi, tylko na dobre mu to wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że stajesz się prawdziwą fabryką TDSów :jezor:. Solitary yeoman 2 nawet mi się podobało ale szybko popadamy w monotonię i zwyczajnie zaczynamy się nudzić. Mam nadzieję że wyciągniesz z tego jakieś wnioski i tym razem będzie lepiej. Czekam na grywalną wersję, wtedy będę mógł ją ocenić. życzę powodzenia przy pracy nad grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że stajesz się prawdziwą fabryką TDSów :jezor:. Solitary yeoman 2 nawet mi się podobało ale szybko popadamy w monotonię i zwyczajnie zaczynamy się nudzić. Mam nadzieję że wyciągniesz z tego jakieś wnioski i tym razem będzie lepiej. Czekam na grywalną wersję, wtedy będę mógł ją ocenić. życzę powodzenia przy pracy nad grą.

No postaram się zrobić aby gra nie było tak bardzo monotonna.

Ps. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...