Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Jako, iż temat już dawno nie był aktualizowany, pochwalę się swoim blogspot'em, który w końcu jest moją jedyną i ostateczną oficjalną stroną z moją twórczością. Znajdziecie tam aktualne informacje o projektach, nad którymi wytężam mózg xD. Jak na dzień dzisiejszy, na tej stronie jest tylko jedna ukończona gierka, jednak pozostało już tylko kilka dni do ukończenia kolejnej a po tym następnej... tak tak, teraz pracuję nad Zombie Defence'm i Strategic Shooter'em xd.

 

Zachęcam do komentowania wpisów na tym blogspocie, bo trochę tam wieje pustką i odludziem, a sam ze sobą nie będę pisał przecież xD. Każdy pozytywny i negatywny komentarz jest na wagę złota i będzie dodatkową motywacją do dalszej pracy, dlatego zachęcam jeszcze raz do komentowania ;).

 

http://algorytmiczny-industries.blogspot.com/

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Zapomniałem że taki temat istniał! Ja ostatnio starając się o pracę splotłem w kilka godzin portfolio. Złamałem swoją własną zasadę i ma ono kilkadziesiąt MB wagi. Jest to galeria gifów z linkami.

 

damiankomorowski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

wszystko fajnie kolego, ale na litość boską daj większą rozdzielczość tym kółkom i zmień może czcionkę na coś bardziej minimalistycznego. IMO kolor tła też byłby chyba lepszy inny nieco, bo ten odcień jest strasznie mało "dizajnerski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Zapomniałem że taki temat istniał! Ja ostatnio starając się o pracę splotłem w kilka godzin portfolio. Złamałem swoją własną zasadę i ma ono kilkadziesiąt MB wagi. Jest to galeria gifów z linkami.

 

damiankomorowski.pl

 

parę szczegółów:

 

*also known as

*with Game Maker

*a few

*interesting

 

("more" też raczej nie można użyć w tym kontekście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

PsichiX.IO

 

Stworzyłem (prawie) od zera system bloga, gdzie będę zamieszczał różne informacje, głównie tutoriale oraz artykuły o tym, czego się nauczyłem i nad czym pracuję.

Testuję jeszcze zachowanie na mobilach, więc byłbym rad jak byście sprawdzili jak zachowuje się strona na Waszych smartfonach/tabletach - dotychczas dostałem info, że na iOS są problemy z wyświetlaniem, a że nie posiadam żadnego iOSowego urządzenia, muszę polegać na info od userów.

 

comment_oInYbiUWvt4AUgd0C34E6RkjsY8yyUKl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie jest to "podróba xenona"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta belka u góry pomarańczowa i na dole ta szara strasznie psują całokształt tym, że podążają za oglądanym fragmentem strony. To daje mniej więcej uczucie takie jakby się oglądało stronę przez jakąś dziwna ramkę. Spoko jakby w miejscu stały ale i tak nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem stronę - belka górna została, ale dolnej ikony wsadziłem do górnej, dodatkowo dodałem responsywność, naprawiając tym samym błąd na iOSach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsik, że napisałeś ją samemu od początku no i fajnie. Tylko po co tracić czas na pisanie czegoś od nowa, jak wygląda tak średnio póki co, w dodatku ma błędy i w ogóle. Nie lepiej użyc gotowej strony i skupić się na ważniejszych dla ciebie projektach? Robienie wszystkiego samemu od początku to jeden z podstawowych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsik, że napisałeś ją samemu od początku no i fajnie. Tylko po co tracić czas na pisanie czegoś od nowa, jak wygląda tak średnio póki co, w dodatku ma błędy i w ogóle. Nie lepiej użyc gotowej strony i skupić się na ważniejszych dla ciebie projektach? Robienie wszystkiego samemu od początku to jeden z podstawowych błędów.

To i jeszcze raz to.

No i jak usunąłeś tę dolną belkę to wygląda znacznie lepiej ale ta górna jest za duża moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie teraz na iOSach - miałem błąd z brakiem wsparcia dla fetcha na safari, dodałem polyfill i na symulatorze ruszyło.

 

@Nikas, @Wojo: tym bloiem testuje dwie rzeczy: jak zachowuje się serwer, oraz jak dobrze działa UI reactowe na urządzeniach - dlatego całkiem od zera, że robię od zera serwis online do mojej aktualnej gry Garage Bots i blog jak blog, może failnąć, ale serwer i serwis gry muszą działać poprawnie cały czas, bez fuckupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za double posta - poprawiłem znowu responsywność, plus belka górna już nie jest przytwierdzona do ekranu :)

 

Poprosiłbym o test na mobilkach: http://psichix.io

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie <3

to wracam pisać kolejną część tutka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

No to ja jako, że przez kilka lat nie mogłem się zdecydować odnośnie strony z racji tego, że jestem zbyt wybredny, miałem sporo stron:

http://xenidiusindustries.m.webs.com/ (lepiej wejść przez fona, bo strona jest nieopłacona i blokuje się)

http://algorytmiczny-industries.blogspot.com/

http://linarite-works.blogspot.com/ (nic tam nie ma, bo usunąłem niepotrzebnie wszystkie wpisy z porzuconym projektem klona Motherload xd)

http://petaxyte.pl (tu też nic nie ma, ale tu nawet nie zdążyłem nic wrzucić)

A ostateczna, oficjalna i w pełni responsywna strona to linarite.eu.

 

Zapraszam do jej śledzenia co jakiś czas, gdyż aktualizuję ją co kilka dni, do kilku tygodni max. Starych projektów nie przeniosłem na linarite.eu, bo do wszystkich nie mam już projektów (nieoczekiwany i nieprzemyślany format), a nie chcę, żeby pokazywało się stare logo/splash screen, stąd kilka z moich starych gierek może kiedyś zrobię na nowo ;). Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...