Skocz do zawartości

JWorms


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

@Komornik: Myślisz, że ja nie grałem w Liero? Tylko Lapra i Thunder (grałeś w W:OW2?) jest OK, reszta do... Poza tym, tę reklamę Gusanos to ty sobie możesz schować. To NIE są Wormsy, tylko Liero!

@Jalbum: Twoje pomysły mi się nie podobają, poza tymi odpadami - są ok, ale nie jako megasuperduperciperbomba.

@Bassmaster: A myślisz, że jakiego tilesetu użyłem w mapie z niektórych screenów?

@Copoconaco: Jw.

 

Nowy screen będzie dziś. Komentujcie, składajcie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mapka, sie zajme jak wroce do domu, a tutaj kilka dodatkowych broni:

-Bibliotekarka, kazdy worm obrywa 20hp gdy uzyje hlosnej broni n.p. bazzok, granat, ale nie jak paluch, trwa przez tyle tur ile grup robakow

-Pseudofan, z samolotu spadaja extra robaki nad ktorymi nie amsz kontroli ale atakuja wszystkich doodkola

-mam nadzieje ze low gravity bedzie :)

-jak nie swiatlo transylwanii, too... solarbomb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może siekiera? Oczywiście ma działać tak jak w oryginalnych Wormsach - minus połowa HP robaka :P

UWAGA - AKTUALIZACJA 28-09-08 22:30! Na bronie z oryginalnych wormsów NIE ODPOWIADAM.
No ale chyba mogłaby być taka podstawowa broń ;)

 

Dawałem ci już mapy na PW, ale niech inni też zobaczą (już są 4) - klik! Wszystkie te mapy znajdziecie w Soldacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shocker51374: Sądzę, że taka siekierka jest mało przydatna, ale to w sumie mało roboty, więc czemu nie.

@Guxio: Według mnie mało ciekawe.

 

Kolejny screen:

jworms6jh3.png

Jak widzicie, jest już 5 w pełni działających broni (z czego 4 są obsługiwane przez AI - o dziwo bot jeszcze nie używa osła ;p) i palnik.

Wspominałem, że kolory pasków robaków będzie można zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać jakiegoś mini pre-alfa?

Jeśli prace będą tak intensywne jak do tej pory, może parę tygodni. Trzeba dopracować AI, zrobić MNÓSTWO broni (najbardziej obawiam się liny), menu przygotować, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - AKTUALIZACJA 28-09-08 22:30! Na bronie z oryginalnych wormsów NIE ODPOWIADAM.

Trzęsienie ziemi - trzęsie mapą, robaczki latają na boki itp.

Ekhum.

@Marmot: Zmieni się te sprity rakiet, ty perwersie jeden. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Webzir: Tym razem lepiej, zrobi się.

@Kleju: Wymyśl coś prostszego, please. Nie, że nie umiem, ale myślę, że przekombinowane jak na broń.

@Lolik: Thx.

 

Żeby uzyskać dużą płynność rozgrywki, tak przerobiłem silnik niszczenia terenu, żeby gra dzieliła planszę na kawałki. Jestem dumny z tego systemu i zamierzam wydać go niedługo jako przykład.

Jutro nowy screen(y), dziś muszę iść spać (szkoła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo juz w jakies grze: z ziemi wyskakuje rekin i klapie paszcza na robala ktory stal w miejscu pojawienia sie rekina, moglby potem spadac na lewo/prawo i zadawac obrazenia robalom na ktore spada...

 

fajerwerki: wbijamy rakietke w ziemie i oddalamy sie, po chwili 4-5 sec rakietka odpala i leci mniejwiecej prosto w gore... a teraz podchodzimy do wrogiego robala, urzywamy tej broni, jesli byla kolizja rakietka-robal, robal zostaje pociagniety przez rakietke w gore. nastepuje eksplozja a robal spada gdzies na planszy (miejmy nadzieje ze sie utopi, albo wpadnie na mine, czy jakies skazone tereny itp...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił rozstawianie działek stacjonarnych, mają powiedzmy to 50hp i smażą w robala który ma aktualnie ture jeśli podejdzie na daną odległość. ew. mogą napierniczać jakby między turami, ale jak by walily w czasie rzeczywistym to fajnie by dynamiki dodało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mnie masz, nawet nie wiedzialem ze sa takie wormy ;]

ale to dobrze, rozumiem że wstawisz działko :P

fajny byłby też motyw ze zmniejszaniem mapy, uzywasz jakas bron dziwna i mapka robi sie 2x mniejsza (tzn ląd, ziemia czy tam coś), troche by było babrania z pozycją robaków przy kurczeniu sie mapy (tzn żeby jakby pozostawaly na swoich wlasnych pozycjach), ale moze cos by z tego bylo. masz góre nie do wtargnięcia i typa po 2 stronie , ciezki do strącenia, to kurczysz swiat i mount everest wygląda jak niedorobiony giewont :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie trzeciej strony, która atakuje każdego gracza. Wtedy takie bronie jak "Wybuch Jądrowy" (radioaktywne odpady, które mutują Worma, jeśli stał w tych odpadach przez 3 tury) lub "LifeStealer" (kradnie HP, a cel staje się ZombieWormem) mogłyby być wprowadzone.

 

Coś jak dinozaury w... takiej gierce co gościu ląduje z ekipą na jakiejś planecie i walczy z ludźmi kane'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...