Skocz do zawartości

Polish Farmer Harvester 2008


fenikser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z czym się je to C++ :P

 

Z mysleniem, co w przypadku GMClanowiczow tworzacych w GM na powaznie jest podobnie. Znowu C++ nie jest jakims czyms nieosiagalnym. Wg mnie kazdy kto by chcial i mial checi sie nauczyc C++, przykladal by sie do tego to by to osiagnal.

 

A gra/zapowiedz jakos nie robi na mnie wrazenia, nawet to, ze jest na dosyc dobrym silniku robiona. Ale powodzenia zycze, moze cos z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak wcale nie uważam miałem na myśli to, że to co na tym forum all robią nawet w c,c++,c# jest o kilka poziomów niżej od prawdziwego programowania. Poza tym zawsze znajdzie się ktoś lepszy od Ciebie i nie ma szans, można tylko się ciągle poprawiać z nadzieją, że się kiedyś temu komuś dorówna a potem jak się uda to mamy jakiegoś innego pro i all od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu wszyscy pokazaliście swoją nieprofesjonalność. Tutaj nikt nie wie co to znaczy programować w języku takim jak c++. Wiedzieć to nie znaczy potrafić.

 

Tutaj mozna porownac teorie i praktyke, wykuwanie na pamiec z nauka ze zrozumieniem. Wyuczyc sie roznych rzeczy mozna, ale jak sie nie mysli logicznie, nie wie sie jak co gdzie kiedy zastosowac to sie lezy. Ale powtorze sie, dla chcacego nic trudnego. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driger zrób jakiś projekt w C++, to ci pogratuluje.

 

Dla szpanu ? Po to aby udowodnic cos komus ? Nie dziekuje, mam inny cel ktoremu wole sie poswiecic niz programowaniu w C++ ;d

 

Po za tym nie rozumiem skad taki post, czy ja pisalem ze jestem jakis pro w C++ a Wy to <kazdy wstawi co chce> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidimel, przestań zgrywać wyższego nad nami. Odkąd ludzie nie odpowiadali normalnie na twój temat o zamaczaniu korzonka/czarnej dziurze, zachowujesz się jak jakiś cholerny guru (bez urazy). Ja też programuję w C, ale jakoś nie uważam, że jestem lepszy od wszystkich tutaj. Tak, programuję normalne gry, a nie programy typu "Wpisz liczbę którą dodam do 666".

 

A projekt prezentuje się słabo i zupełnie nie rozumiem entuzjazmu nowych GMClanowiczów (szczególnie mam na myśli Zalu, który zgłasza się na betatestera). Grafika 3D to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spokój :P Esenthel engine może być troszeczkę porównywalny so GM no ale przez przesady ma on wbudowane programy typu World Editor, mesh editor w którym robisz animacje dla pojazdów, postaci itp.

 

Naszym zadaniem jest dodawanie po 2-3 rzeczy nowe do każdej nowej wersji aż zrobimy wszystko co wymieniliśmy u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie moze sie równac z rasowymi programistami ;p

 

Tego jestem pewien , bo na pewno nie jestaście tacy dobrzy jak ci z CRITEK lub UBISOFT.

Jeżeli była to ironiczna uwaga do mnie to od razu mówię, żebyś nie sugerował się moim nickiem który nie ma nic wspólnego z moją osobą jako, że jestem noob w c++. Mam taki nick bo konto miało mi służyć zaledwie do czytania na forum i wziąłem byle jaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu uważam że nie macie szacunku do programistów cpp

Mamy szacunek, ale nie do tych, którzy się wywyższają i myślą, że przy tworzeniu gier w GMie nie trzeba myśleć. Wymagasz od nas tolerancji do programistów C++, a sam nie tolerujesz tych, którzy chcą hobbystycznie robić gry na GMie.

myślicie że świat kończy się na GMie

W kącikach programowania udziela się tu sporo osób! Sprawdź to.

w nim idzie wszystko zrobic

Pogratuluję ci, jak napiszesz w nim coś do strony WWW (nie do pobrania, tylko wyświetlenia na stronie).

po 2-3 rzeczy nowe do każdej nowej wersji

To trochę mało, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...