Skocz do zawartości

miniRPG2.0 - Full Version


David Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie ;p

bałem się że sobie daliście spokój , ale jestem pozytywnie zaskoczony ;). Jasne że ktoś pamięta!

Czekam chłopaki na dalsze wiadomości w przyszłośći, życzę powodzenia jak zwykle ;) btw. ładne miasto 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skusilem sie na pokazanie nowego HUDa. Nie jest to finalna wersja, mam jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania no i jeszcze pewnie wyjda jakies fanty w czasie testow a wszystko ma byc jak najbardziej zoptymalizowane aby gralo sie milo i przyjemnie.

 

screen2010.png

 

Z ciekawostek moge powiedziec ze doszly nam statystyki postaci takie jak sila, zrecznosc oraz inteligencja. Juz dawno o tym mowilem ze moze byc taka mozliwosc ze je dodam jako, ze same umiejetnosci to dla mnie za malo aby w pelni opisac swoja postac. No i sie zdecydowalem, tak wiec od tej strony miniRPG bardzo bedzie przypominalo Ultime Online, ze wszystkich gier w ktore gralem wlasnie system trenowania swojej postaci w Ultime mnie najbardziej odpowiadal.

Poprzez uzywanie odpowiednich umiejetnosci beda nam rosly statystyki, beda one tez odpowiadaly za ilosc zycia oraz many, dodawaly modyfikatory do umiejetnosci, szybosci ataku, zadawanych obrazen, efektow czarow itd.

 

W zwiazku z ich dodaniem czeka mnie tez sporo kodzenia, zmiany w formulkach umiejetnosci, awansow, zmiany w bazie przedmiotow (modyfikatory do statystyk itd.) oraz oczywiscie wywazenie wszystkiego juz w samym gameplay'u. Tak wiec sporo roboty przede mna a przed wami wyczekiwania.

 

Over and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich już dawno nie było tutaj newsa więc dziś chciałem wam pokazać małego make up'a który będzie nawiązywał do Gameplaya (chodzi o filmik) którego David Dark udostępni prawdopodobnie już w sylwestra :)

Screen:

makeupj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ogólnie poszczególne piksele zbyt bardzo różnią się od ciebie odcieniami - ja bym trochę to stonował, bo teraz mamy parę pstrokatych plam na tle paru pstrokatych plam. Tutaj nawet nierówności podłogi mają kontury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz wiem, ze nie uda mi sie przygotowac filmiku z gamepleya jeszcze w tym roku. Pojawi sie on 1-2 stycznia, tak juz na 100% ;) Grudzien ostro pchnal wszystko do przodu dla odmiany, poniewaz reszta roku przeminela nam dosc leniwie i niewiele przy MR zostalo zrobione. Mamy juz wiekszosc przedmiotow ktore pojawia sie w pierwszej odslonie gry, pierwsze potworki ladowane z zewnetrznych plikow oraz ladowane zewnetrznie grafiki.

Generalnie miniRPG ostro wchodzi w nowy rok, mamy juz gotowa wiekszosc silnika, na koniec jednak zostaly mi rzeczy najtrudniejsze: system magii, ladowane z zewnetrznych plikow poziomy oraz optymalizacja tak zeby kazdy wyciagal 60/60 fps.

 

Po ostatnich uwagach na temat grafik postanowilem podjac sie tez wyzwania dodania efektow cieni/swiatel do silnika, mam nadzieje ze szybkosc na tym nie ucierpi i wszystko bedzie dobrze.

No i planujemy tez wydac demko z jakimis lochami/malym obszarem aby kazdy mogl troszke pograc i zglosic uwagi, nie wiem czy znajdzie sie w nim magia czy jeszcze nie, czy beda juz cienie ale napewno rzucimy wam kawal dobrego RPG ;)

Tak wiec widzimy sie za dzien lub dwa, jesli sa jakies pytania to piszcie chetnie na nie wtedy odpowiem, oczywiscie bedzie film, moze kilka extra screenow i wiecej informacji.

 

Na przystawke za to proponuje screeny z kilkoma kombinacjami przedmiotow na postaci.

 

equip1.pngequip2.png

 

equip3.pngequip4.png

 

kolory.png

 

I juz powoli zbieram sie na sylwka tak wiec zycze szczesliwego nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...