Skocz do zawartości

Zablokowane H E L P !


matheus

Rekomendowane odpowiedzi

Matheus this is not a site about open Tibia servers, or Tibia. This site is about a program calld Game Maker ( GM in short ) and thus we do not know/don't care how to make a Tibia server. If you need to download the OTserv program then go here http://sourceforge.net/projects/opentibia/ This is all I can tell you, the rest you sholud try to look up on goolgle or other search engines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help me...

i need one server....

i are brazilian....

H E L P ME PLZ

I need created one server for my

 

PLXXXXXXX :crying:

My e-mail adress are : matheusbrutti@hotmail.com

 

Help plxxxxxxxxx

 

Jestem podwójnie zawiedzieony.

Po pierwsze: Znowu jakiś gość pomylił GMa z jakimś akcesoriem do Tibii

Po drugie(najważniejsze): Widzę że moje nauki angielskiego przynoszą marne efekty, a najbardziej uraziło mnie (i are brazilian....). Dlatego, zbulwersowany całą sytuacją zaprzestaję udzielania wszelkich porad dotyczących j.angielskiego <_<

 

Yesss w końcu ... swoją drogą to też troche kaleczyłeś angielski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Znowu jakiś gość pomylił GMa z jakimś akcesoriem do Tibii
To może na stronie głównej trzeba napisać w kilku językach: "To jest strona o programie Game Maker. Program ten do tworzenia służy gier" :lol2:
Po drugie(najważniejsze): Widzę że moje nauki angielskiego przynoszą marne efekty, a najbardziej uraziło mnie (i are brazilian....). Dlatego, zbulwersowany całą sytuacją zaprzestaję udzielania wszelkich porad dotyczących j.angielskiego  <_< 
heh, bigshark, przecież on dopiero co się zarejestrował, to jak miał przeczytać twoje nauki? :D (dodajmy jeszcze, że jest z Brazylii :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...