Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Dirty Dozen (PL. Parszywa Dwunastka)

 

Gatunek: Strzelanka Top-Down

 

Opis: Fabuła gry toczy się w latach 1943-45. Opowiada o losach majora Johna Reismana amyrykańskiego żołnierza polskiego pochodzenia (matka polka). W grze mamy za zadanie zabić 12 niemieckich oficerów odpowiedzialnych za wiele nieszczęść sprowadzonych na Reismana i na jego bliskich.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
głównie ja reszte pomocników wymienie w credits

Fabuła:
ja

Grafika:
ja

Muzyka:
Mafia The Game :P

Screeny:

 

scrennowy3.png

nowyscreen2.png

nowyscreen1.png

3 screeny z wersji testowej gry. pytania ?? Śmiało ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wyglądają zmiany od czasu dema? Coś ciekawego dodałeś?

No ba !

jest już 10 broni !!! (a były tylko 4 )

lepsza oprawa graficzna i dźwiękowa

będzie 6 misji.

a Tytuł mogę zmienić na ew. Dwunastu Parszywych

i to na razie na tyle jeśli chcecie wiedzieć jakie bronie to pytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę demo jakiejś gry nie zapowiedź nie mam nic do tego działu ale czasem mi się wydaje że po co tam te screeny po screenach widać że demo już powinno wyjść skoro ma się jeden poziom i grafikę. Już teraz rozumiem dlaczego administratorzy nie chcieli tego działu. On po prostu nie był nikomu potrzebny bo zamiast dem wychodziły zapowiedzi. Demo to nie jako zapowiedź pełnej wersji. Oczywiście można robić zapowiedzi ale zaraz wypuszczać dema bo to staje się nudne. Ludzie zapowiadają po screenach widać że gra jest już skończona i demo może wyjść a robią zapowiedź i zapominają o ludziach ja chcę w coś pograć. Wracając do gry grafika nie za ładna. A nazwa być nie oglądałem filmu ale mogę podpowiedzieć że powinno się to trochę mieszać z fabułą film opowiadał chyba o amerykanach więc możesz dodać jakąś informację z radia że amerykańskie wojska wkroczyły na teren wroga lub coś takiego. Chodzi mi o to aby gra pokazywała film z innej perspektywy.

 

P.S Ale się rozpisałem chyba najdłuższy post na GMClanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę demo jakiejś gry nie zapowiedź nie mam nic do tego działu ale czasem mi się wydaje że po co tam te screeny po screenach widać że demo już powinno wyjść skoro ma się jeden poziom i grafikę. Już teraz rozumiem dlaczego administratorzy nie chcieli tego działu. On po prostu nie był nikomu potrzebny bo zamiast dem wychodziły zapowiedzi. Demo to nie jako zapowiedź pełnej wersji. Oczywiście można robić zapowiedzi ale zaraz wypuszczać dema bo to staje się nudne. Ludzie zapowiadają po screenach widać że gra jest już skończona i demo może wyjść a robią zapowiedź i zapominają o ludziach ja chcę w coś pograć. Wracając do gry grafika nie za ładna. A nazwa być nie oglądałem filmu ale mogę podpowiedzieć że powinno się to trochę mieszać z fabułą film opowiadał chyba o amerykanach więc możesz dodać jakąś informację z radia że amerykańskie wojska wkroczyły na teren wroga lub coś takiego. Chodzi mi o to aby gra pokazywała film z innej perspektywy.

 

P.S Ale się rozpisałem chyba najdłuższy post na GMClanie.

Ty tylko udajesz ??? demo jest w dziale dema gier i programów !

Demo tej wersji nie może zostać wydane, ponieważ zawiera zbyt dużo dziur abym mógł je wrzucić na gmclan.

Capishi ???!!!

 

@up

Dobrze podam ci bronie :P

1. Colt 1911

2. Thompson 1928

3. Strzelba Pump-Action

4. S&W Model Magnum

5. Karabin US Rife M1903 Springfield

6. MP 40

7. S&W Model 10 M&P

8. Colt Detective Specjal

9. Luger

10. Sten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak patrze na screeny i zauwazam ze zgadzam sie z zalu,cien to nie jest odbitka postraci tylko ze inne alpha i kolor ;/ cien to wydlozone http://i3.photobucket.com/albums/y88/mlekowproszku/cien.jpg tutaj masz przyklad widac tylko noge ale w cieniu widac 2 osoby ;) mam nadzieje ze mnie zrozumiales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozwolę alby przez czyjeś chamstwo moja gra miała 1/5

sądze że gra jest niewarta skończenia skoro tyle mojej pracy jest warte tylko 2 gwiazdki...

Skoro tak bardzo dla Ciebie ważne są te gwiazdki, to proponuję zaprzestanie robienia gier. Kurcze, gier nie robi się tylko i wyłącznie dla ocen -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zapowiedz moge ocenic na 1 i rownie dobrze na 5. Ja osobiscie nie widze sensu oceniania gry po samej zapowiedzi.

 

Lolik nie rozumiem czemu Ty wogole sie tak przejmujesz tymi "gwiazdeczkami" ;p

 

Jak gra bedzie dobra, ludziom bedzie sie podobac i chetnie beda w nią grac to chyba to powinno Ci dawac najwieksza satysfakcje z tworzenia gier. Nie kazdemu beda sie podobac wszystkie gry przeciez ;p

 

Gra trochu przypomina mi taka strzelanke jak "Meteor" w ktora chetnie gralem, tak wiec mozliwe, ze mi sie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...