Skocz do zawartości

Zablokowane Zlot użytkowników GMC!


-[PhariseuS]-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wreszcie jakieś spotkanie w realu - może w przyszłe wakacje zorganizujemy zlot? Może pole namiotowe jakieś, może tylko na 1 dzień... Byłby ktoś chętny? Ja z SLy-em możemy przyjąć Was wszystkich w Krakowie, choć np. dla Murzynów może być to nie lada wyczyn turystyczny... dla ułatwienia ankieta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Najlepiej w Trójmieście, bo mi najbliżej, ale jak zadecydujecie inaczej spróbuję się ustosunkować. No chyba, że wyjadę do Anglii, to wtedy na zjazd kasy nie będe miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranma@ A jak byśmy się pojawili u Ciebie w mieście? :]
No to już lepiej, bo Szczecinie mieszkamy ja i Borek. ;)

 

Zauważ tylko jedną rzecz, wakacje były 2 miesiące temu, do kolejnych jest 8 i już jest planowane spotkanie. Czy to nie za wcześnie? Dużo osób nie wie jaką będzie miała sytuację, więc nie ma się po co deklarować, dlatego też napisałem swoje aktualne stanowisko. Takie rzeczy to się w maju planuje a nie październiku. Szkoła zaczęła wam doskwierać czy jak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasasasa... mi by odpowiadało również 3miasto, gdyż co roku jeżdzę na deski do Chałup... a dlaczego planuję tak wcześnie? Żeby było dużo czasu do ustosunkowania swoich innych planów do tego zlotu :P Ranma, przecież nie masz wcale tak daleko do Trójmiasta, i jest tam co zwiedzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beczo:

Z Łodzi to Sadam bodajże i on też chyba miał plany jakiegoś spotkania GMCLANowców xD .

 

Ja się podpisuję obydwoma łapami pod Maximala. Zlot na czacie to najlepszy pomysł. Ja bym nigdzie nie przyjechał, bo po pierwsze nie mam ochoty, a po drugie, wszędzie daleko. Gdyby to była Częstochowa, to moze i bym się zastanowił, ale tak, to nie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIDNIK [ -99 ] [125.32%]

Szczecin [ 2 ] [-2.53%]

Łódź [ 1 ] [-1.27%]

Warszawa [ 1 ] [-1.27%]

Poznań [ 1 ] [-1.27%]

Katowice [ 1 ] [-1.27%]

Wrocław [ 3 ] [-3.80%]

Kraków [ 4 ] [-5.06%]

Rzeszów [ 0 ] [0.00%]

Zielona Góra [ 2 ] [-2.53%]

Gorzów Wielkopolski [ 0 ] [0.00%]

Kielce [ 0 ] [0.00%]

Lublin [ 3 ] [-3.80%]

Białystok [ 0 ] [0.00%]

Olsztyn [ 0 ] [0.00%]

Opole [ 0 ] [0.00%]

Trójmiasto [ 2 ] [-2.53%]

Inne (wpisz w temacie) [ 0 ] [0.00%]

 

LOL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...