Skocz do zawartości

Chicałbym założyc team + Rozmowy o grach


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym założyc team, wiem ze malo w GM umiem robic, ale:

A) szybk sie ucze

B) umiem na tyle aby byc w teamie i robic podstawy

Poszukujęludzi, którzy dosyc dobrze znają sie na GM, bo co do by był za noob team... Przydałabysie też osoba znająca html, żeby zrobic stronke... Grafika i muzyka, to nie jest wielki problem, ale czym więcej doświadczonych osób w tych dziedzinach tym lepiej. Gre robilibyśmy po trche, tzn. przesyłalibyśmy sobie plik *gm6, no i oczywiście robilibyśmy w gm 6.1. Typy gier jakie byśmy robili (czy ja nie przesadzam ze słowem "robili" <_< ?) różne, to jest do uzgodnienia, i czym więcej osób tym lepiej, ale team myśle że mógłby liczyc z 5 osób... nazwa teamu do wymyślenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve zrobiło przegenialnego Half-Life'a 1 i 2 ;)

Pietrus = jaki Blizzard to ci co robią tego Workrafta przecie w to nieda sie grać! :]
Warcrafta chyba ;] Poza tym Warcraft wymiata... szczególnie W2 w edycji Battle.net :D

 

Dopisek

No i Valve stworzyło wg. mnie najlepszy obecny engine - Source. I jeszcze dopracowali fizyke w najdrobniejszych szczegółach... mniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA, bo pewnie o nim mówisz, to SHIT/SCHAISE/MERDE/TINOFET czyli po polsku g*wno. Wiele błędów graficznych, szybko się nudzi i w ogóle. Simsy a nie GTA to jest. GT4 nie jest takie złe, ale zdecydowanie najlepsze gry robi Electronic Arts :D ! W MOHAA, NFS:HP mogę grać bez przerwy. Ale oczywiście, najlepsi programiści to ID Software! Ahh! Te ich klasyki! Quake I, II i III to oni wydali :P . Wolfensteiny też oni (poza Enemy Territory, które wydało Splash Damage). Jeszcze napisali engine Quake (mówię ogólnie o 3 wersjach engine i 4 w produkcji), na którym oparto takie gry jak Medal of Honor Allied Assault, Half-Life, Return To Castle Wolfenstein i wiele, wiele innych!

 

PS. Ciekawe czy ktoś odróżni języki na początku posta :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot to ty wolisz pograć se w jakieś simsy, czyli wolisz sobie układać meble w pokoiku, robić kupe na kiblu i pielić ogródek to jest w 100% babska gra. A co do GTA to ty jesteś chyba jakiś inny nieznam nikogo kto by mówił że gta to lipa tylko ty jesteś wyjątek? Może grafika trochę słaba ale liczy się game play i te twoje MoMAA i NFSHP to ma może lepszą grafe od GTA ha! :]

A co do NFS to lipa w porównaniu do GT4, NFS ma lipną grafe i te andegrandy to siara w to wogule grać i te nowe co wyjdzie MW jaka grafa wogule nieporównywalna do GT4. :]

kłejk to lipa same ufoludy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. ATG, może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem? Mi chodziło, że z GTA się SIMSy zrobiły. Dla mnie tak naprawdę w grach nie liczy się grafika, ale jak w GTA:SA, tekstury uciekają od modeli, modele nagle stają się przeźroczyste, to już bez przesady.

Co do NFS, to zgodzę się. Underground 2 to lipa, ale wcześniejsze są bardzo dobre.

GTA:SA to totalna lipa. Najgorsza gra 2005. Już nawet Driv3r jest lepszy... Wolę pograć w stare dobre GTA:VC lub GTA2. Te gry oddają klimat i nie mają błędów graficznych.

Poza tym, NIE MOMAA tylko MOHAA. Szanuj klasyk gier wojennych!

A tak BTW. - taka jest fabuła Quake, nie dziw się :P . Poza tym, GT4 jest dobre, ale grywalnością i tak nie pobije genialnego Moto Racer i Moto Racer 2. Są stare ale jare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy ministrowie, według mnie lepszy jest GTA, ale dlatego że nienawidze gier wojennych. Nie drążmy więcej tego tematu, wiadomo: każdy ma inny gust(nie chodzi mi o cios pidgotto w 12 levelu) i każdy ma swóje typy gier. I nie róbmy juz syfu w czyimś temacie bo Zajcykowi by się to nie spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietus te twoje gierki nieumywają sie przy GT4 i GTA te gry poprostu niszczą wszystko :angry: Ale ty pewnie niemasz konsoli i niewiesz co to za gry? :]

Nie mam konsoli ale GT4 (domyślam się - Grand Turismo 4?) i GTA znam :]

Pietus te twoje gierki nieumywają sie przy GT4 i GTA te gry poprostu niszczą wszystko
LOL, wiadomo że z dwuosobowym teamem takiego czegoś nie zrobie :D

 

A co do teamu - radzę Ci zając aby zrobić rozmowę z kandydatem i wywnioskować czy się nadaje, bo to jest jedyna słuszna droga do znalezienia współpracownika ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atg - GTA SA było, jest i będzie gorsze od VC i kropka. Nie wprowadzili nic ciekawego oprócz systemem potrzeb...

Co do Marmota - jesli EA robi najlepsze gry, to ja jestem Wróżka Euforia i zaklinam w przedmiotach tajemnie właściwosci... -,- Wydają najgorsze kmioty jakie mogą być. Mohaa jest już upychane na chama, tylko żeby trzepać kase. Fifa - Pomińmy to, tak jak inne NBa, NFL'e, NHL'e, Tenisy - ziemne i stołowe... Powiem tak - To nie są czasy GF2, bądź PSX'a ... Twarze nie musza być kwadratowe ?

A kto gry robi najlepsze ? Capcom! Konami! Square Enix! Niech ktoś przebije Radiate, serie FF bądź Star Ocean, innym RPGiem... niech ktoś przebije WE ( dla was - PES ) inną piłką nożna... Bądź Clock Tower / Resident Evil gierą z podobnym klimatem... W Grach nie liczy sie grafa, ale klimat. Co z tego że będziesz nawalał sie z 50 przeciwnikami, na jednym poziomie, jeżeli walka opiera sie tylko na wciskaniu X'a ? ;/

A tak BTW. - taka jest fabuła Quake, nie dziw się tongue2.gif . Poza tym, GT4 jest dobre, ale grywalnością i tak nie pobije genialnego Moto Racer i Moto Racer 2. Są stare ale jare.

Bueheheh... Nie wiesz jak mocno sie mylisz, Marmot :]

- Quake 2, po sieci jest wspaniały. O wiele lepszy niż CS i MOHAA. Radze najpierw zagrać, żeby się wypowiadać ;>

- GT4 jest jedną z najlepszych scigałek jakie wyszły. Zadna Toca, Moto Racer, Moto GP czy inny 'Badziew' Nie przebije tej grywalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...