Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Czy Ranma wspomniał, że nasz serwer jest u Niemców i uzyskanie adresu IP dziadka wymagało by uczynienia tej sprawy międzynarodową ?

"Mała szkodliwość społeczna" to się nazywa, a co za tym idzie również przychodzi "Umorzenie". Do tego koszty sądowe, grubo ponad 1000 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Otworzę na chwile temat żeby coś dopowiedzieć, co chciałem wcześniej, ale prądu nie miałem.

@Ranmus: Cóż, nie zmienia to faktu, że TeoTN odnosi się tylko do jednej osoby na tym świecie i nikt inny nie użył tej ksywki przede mną. W dodatku mogę się przedstawiać w ten sposób, np. pisząc gdzieś tam petycję o umowę-zlecenie o pracę - jeżeli ktokolwiek zechciałby wtedy przeanalizować moją aktywność na tym forum, może także natrafić na ów zapisek o nekrofilii - nie prawdziwy, a w dodatku stawia mnie w złym świetle. No bo kto by chciał, żeby dla niego pracował człowiek, który lubuje w truchłach?
Czy ktoś użył ksywki czy nie, różnicy nie ma, bo oskarżenie nie musi dotyczyć jednej osoby, może być grupowe. Ważne jest to, że w momencie rzekomej obrazy TeoTN nie był rozpoznawalny w serwisie jako konkretna osobowa prywatna (publiczną wykluczam, bo zapewne takową nie jest), tak więc czy sobie gdzieś tam kiedyś podpisał się jako TeoTN w tym momencie nie robi żadnej różnicy... Ważne jest to, że tutaj nikt nie wie kim jest TeoTN, a jest on teraz osobą w pełni anonimową. Za późno na ujawnianie danych osobowych. Poza tym pomijana jest wciąż kwestia metafory. Dziadekkleofas po prostu wytłumaczyłby w jakim celu użył tego wyrazu, że to internetowy slang i sprawa jest umorzona, zwłaszcza, że niska, znikoma szkodliwość społeczna, bo pomówienia nie było. Jedyne co TeoTN może wywalczyć, to spłatę przez siebie kosztów procesu, a chyba nie o to mu chodzi. Zamykam temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze:

 

l]

Do tego jeszcze znalazłem mnóstwo jakiś amerykańskich PDFów, gdzie występowało TEOTN i bodajże robiło jako nazwa firmy, oraz jakieś włoskie PDFy, których rozczytać się nie mogłem. Jak widać, TeoTN nie odnosi się tylko do Ciebie.

 

Teraz TeoTN może zostać oskarżony o wykorzystywanie zastrzeżonych znaków handlowych, jak był zarejestrowany. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...