Skocz do zawartości
dziadekkleofas

Szukam grafika!!!!!1oneone

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was wielką prośbę :D przydałby mi się jakiś szablon ( tzn. bez żadnych szczegółów, nie pokolorowany ), przedstawiający animację poruszania w prawo o wymiarach 24x24. Potem bym go sobie już sam przerobił do własnych potrzeb. Za nic nie mogę sobie z tym poradzić, żeby to jakoś wyglądało. :P z góry dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja przyłączam się do prośby miśka. Proszę jeden szablon na wynos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też 24x24 ? :P Wiem że dla niektórych to pestka, a mi same koślawce wychodzą :D Głownie chodzi mi o zarys postaci stojącej od boku, no i ta animacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok, a możesz choć trochę uczłowieczyć tego ziemniaczka ? :P Ja co najwyzej pokoloruje i dodam drobne szczegóły, z niczym więcej sobie nie pradze :D Tzn. napewno nie tak dobrze jak ty a to w sumie mała graficzka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, Ian świetna graficzka właśnie takiej potrzebowałem :P Jak kiedykolwiek skończe ten ambitny projekt jesteś w autorach ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zainspirowany grafika kubygm 4tlysx.png :) troszke nie te rozmiary ale podobne :) nikt ci takiego szrokiego tygrysa nie zrobi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Misie kochane, szukam jakiejś zdolnej głowy, która by mi ładne plakaty propagandowe zrobiła. Motywy kultu jednostki i herbaty. Z trzy plakaty maks 48x64 jako elementy w grze i jakiś większy (maks 300x300) do propagandowej projekcji filmowej. Wszyscy którzy pomogą mogą liczyć na zniżki w Tawernie pod Zdradusem (pytać o kamratkę Krysię) i wzmiankę o Waszej działalności w wydanej za parę lat książce. Za wolność!

http://www.oberste-kleinbeck.com/img/picof...9propaganda.jpg - cio to jest propagandaa?...

http://img02.picoodle.com/img/img02/3/10/7...lam_8901dbc.png - Wymiary typowego mieszkańca Teazji Zjednoczonej, mundur żołnierza i herbaciane tło flagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Genialne! Szansa na kolejne jest? ; D

ed: no i jakiś mniejszy by się ewentualnie przydaaaaał ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pom___swoim.png

:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta