Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za pozytywne i negatywne wypowiedzi :)

 

Jeszcze trochę i dostanę świra od GMa i tego całego projektu, żeby zrobić cholerne wyświetlanie parametrów po najechaniu myszą muszę zarywać noce :D

No ale tam jest tyle tych obliczeń, że masakra w biały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze, ze zrobiles łuk jednak taki. Ja probuje u siebie zrobić łuk z bardziej realistyczną fizyką. Ale w sumie tu nie nie ma arcade, u mnie ma byc kat wznoszenia i opadania, zeby nie bylo kolizji ze strzla w polowie lotu strzały, bo wiadomo, ze wtedy strzala jest na najwyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiesz co jest wnerwiające Borek? Jak ktoś co chwile daje nową wersje gry co chwile. Daj najpierw jakieś demo potem pełną wersje, a potem odbugowaną. Koniec

 

Edit: Po którejś z koleji wersji wogóle nie zaglądam do tematu.

 

Spoko to do usłyszenia za pół roku... Nikt ci nie karze odwiedzać tego tematu :D

 

Inventory strasznie oldschoolowe, nieźle ale wole inne kliamty, za abrdzo mi sie kojarzy z diablo 1 ;P

 

Hehehe no każdy ma swój gust ;) wiadomo jak jest.

 

Co do polskiej wersji, to nie będzie, bo wtedy na GM Community nie będę mógł jej wrzucić, a wiadomo jak jest z zainteresowaniem w Polsce a tam u nich :D

Chyba, że skończe całą grę i będę miał jeszcze ochotę na zrobienie dwujęzycznej :sp_ike:

 

Tak czy siak, dzięki za opinie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie. Graficzka przyjemna dla oka, system walki mi się bardzo podoba :P Kolejna gra (zaraz po A:AOC), wykonana w GM, która znów wpadła mi w oko. Mmm... Żeby to był MMORPG, Oooo... Przebiłbyś Tibię i inne badziewne MMORPG'i. O ile się nie mylę (kiedyś gdzieś czytałem) to Twoim marzeniem jest zaprogramowanie gry MMORPG, w którego grałoby wiele osób :) Ocena 9/10. Dlatego nie max, bo gra trochę wolno mi chodzi... Nie wiem, czy pełna wersja pójdzie wogóle na moim komputerze. Procek 1.0 Ghz, 128 MB Ram... Pozdrawiam i czekam na kolejne demka, a następnie na Full Version!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) Nom gra ma spore wymagania :/ Cały czas pracuje nad tym, żeby to jakoś poprawić... ciężko mi jest wyczuć czy coś zwalnia, bo mam AMD 64 3000 i mi chodzi jak burza. Najlepsza metoda to dawać room na 200 fps i patrzyć jak klatki spadają/ w którym momencie, jednak to jest trochę uciążliwe.

OK jeszcze raz dzięki i zabieram się do roboty, a jest za co ;)

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak powaznie mowiac, to ja bym sie porzadnie zastanowil and zrobieniem z tego mmorpga lub chociaz dodaniu MP, bo w single to ktos zagra raz, dwa i usunie. Poki co gra nie oferuje takich innowacji zeby mogla konkurwoac z firmowymi singlami rpg, a z MMORPGAMi jest duzo lepsza sytuacja, bo wiekszosc tych firmowych jest płatna i czesto słaba i wg mnie ten rynek jest bardzo przyszlosciowy w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...