Skocz do zawartości

Hidden Swords [ RPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

No teraz znacznie lepiej to wygląda. Ale nie byłbym sobą gdybym nie napisał co mi nie pasuje. :)

 

- Health, Mana, Exp - te napisy przydałoby się rozjaśnić.

- Na tle reszty grafiki strasznie kiepsko wygląda czcionka użyta w logu. Zbyt chropowata.

- Powtórzę za Pieterem, przetestuj opcję Interpolate between pixels w ustawieniach gry.

 

Nic więcej do dodania w sumie nie mam, bo ciągle wysoki poziom gry, więc nie ma sensu się powtarzać o oh'ach i ah'ach. Ciekawi niezmiernie jak ta muzyka będzie w grze dopasowana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- Health, Mana, Exp - te napisy przydałoby się rozjaśnić.

 

Może faktycznie będzie lepej, chociaż to też zależy od jasności monitora ;) Mimo wszystko zmienie.

 

- Na tle reszty grafiki strasznie kiepsko wygląda czcionka użyta w logu. Zbyt chropowata.

 

Czcionka jest ładna, ale też mnie denrwuje ta chropowatość, nie ma na to rady raczej. W corelu jak wstawiłem czcionkę to program automatycznie ją wygładza i wygląda lepiej. Nie wiem co z tym fantem zrobić zmienić czcionkę na inną ?

 

EDIT: Może zrobić wyświetlanie czcionki graficznej ? ale co z wydajnością ?

 

- Powtórzę za Pieterem, przetestuj opcję Interpolate between pixels w ustawieniach gry.

 

Dobra, jak będę w domu to zmienie i zobacze jak będzie wyglądać, ale czy nie będzie miało to mocnego wpływu na wydajność gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Może zrobić wyświetlanie czcionki graficznej ? ale co z wydajnością ?
Czcionka to też zbiór liter w BMP rysowanych w zależności od kodu danego znaku :P

 

Poza tym, możesz stwożyć własnego fonta, skopiować go przy uruchamianu gry do katalogu font i używać w grze.

 

Dobra, jak będę w domu to zmienie i zobacze jak będzie wyglądać, ale czy nie będzie miało to mocnego wpływu na wydajność gry ?
Będzie miało ale wydaje mi się że w mniejszym stopniu niż wprowadzanie własnego skryptu blura etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie racje z tym Interpolate between pixels, wygląda o wiele lepiej, nawet czcionki już są dobrze :), z 317 FPS spadło do 305 niby aż tak dużej różnicy nie ma, jakby co to ućknę FPSy na czym innym ;)

Dzięki :thumbsup:

 

EDIT:

 

Zmieniłem czcionki na o niebo lepsze :) Wykorzystuje w tej chwili 3 rodzaje, dla character info, dla logu i standardowe do informacji o przedmiocie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmmm...nowe demko zapowiedziałeś już baaaaaardzo dawno temu tymczasem w topicu cisza jak makiem zasiał...

Jak sie miewa jeden z 3 projektów na GMC, którym kibicuję ? :D Azaliż dycha jeszcze ? Może jakaś lista nowości, zmian, screeny ? Cokolwiek co spowodowało by u nas ślinotok i przebieranie nóżkami z niecierpliwości ? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace mają się dobrze, w sumie to już końcówka. Niestety nie sypiam po nocach a rano chodzę do pracy, szczerze mówiąc mam już dosyć. Moją następną grą jaką będę robił będzie napewno coś mniejszego :) Jeżeli chodzi o coś nowego ( do pokazania ), to mogę pokazać efekty aktualnej pracy nad przedmiotami. Miałem nawet tego nie pokazywać do momentu releasu pełnej wersji, no ale cóż, czego się nie robi dla GMCLAN'u ;)

 

Link do obrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no...niezły wysyp itemków :) Szkoda, że tylko 1 łuk na tyle 'melee weapons' :crying:

 

Prace mają się dobrze, w sumie to już końcówka

nie pokazywać do momentu releasu pełnej wersji

 

Czyżby to miało oznaczać, że pełna wersja gry, a nie kolejne demo jest na ukończeniu ? :blink: Czy może miałeś na myśli pełną wersję kolejnego dema ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no...niezły wysyp itemków Szkoda, że tylko 1 łuk na tyle 'melee weapons'

 

Hola hola :) Nie będę pokazywał wszystkiego, takie itemy akurat miałem na ekranie :)

 

Czyżby to miało oznaczać, że pełna wersja gry, a nie kolejne demo jest na ukończeniu ? Czy może miałeś na myśli pełną wersję kolejnego dema ?

 

Mówimy o wersji ostatecznej, zresztą sami zobaczycie co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Ale gierka na moim Duronie (700Mhz) siada (prawie). Grałem w Hiddena gdzie indziej. Może Borek zrobisz kiedyś wersję ze zmniejszoną rozdziałką i głębią kolorystyczną? I jeszcze jedno-jak gracz jest na zewnątrz, chaty mogłyby mieć dachy. Przechodząc próg domu sklepienie by zanikało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace mają się dobrze, w sumie to już końcówka.

W końcu :lol:

Ile czasu trwa mniej więcej przejście całej gry? to po pierwsze.

A po drugie zdradziłbyś coś na temat tej tajemniczej sygnaturki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...