Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luksor jego nick ... taki sam nick ma na GMC :)

ale z jednej strony to tez moja wina bo ja chcialem miec "Chajc" i go tego nauczyłem.

musze pogadać z borkiem aby usunął ten BUG.

 

 

( aha , i poprawić prosze błąd w temacie ... końcówka ip to nie jest .com tylko .org :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jakbyś sypnął kasą, to byśmy mogli się tym zająć, a za darmo to można wiesz, w ryj dostać :P

Teraz mamy inny projekt, jak go skończymy to pomyślimy dalej.

I proszę Borka nie namawiać na zmianę zdania, teraz albo zrobimy Triberiana, albo kończymy z robieniem gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dostałem tylko short sworda, który jest warty 100 złota :]

Na jakim?

Projekt zamknięty.

Pozdrawiam Borka, za to że napisał kawał takiego kodu

Hostowanie to nie dla mnie choć mam dobre łącze i komputer.

Pozdrawiam i przepraszam.

za późno :D btw. Blejd, włączaj PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Aha, ale pomyśl sobię, zrobili byście dwa rodzaje postaci Member i zwykłe , goście by wam płacili, zrobilibyście stronkę i tam reklame, za którą by płacili xD Kupowanie kaski przez www, też by wam płacili ;p

 

W tydzień - dwa, tego się nie zrobi. A przy obecnych mozliwościach serwer dźwignie nie więcej jak 200 osób. Nie zarobisz na tym kokosów (nawet jakby każdy kupił konto premium za np. 20 złotych to po odjęciu podatku masz niecałe 3000 złotych. W firmie gdzie pracuję, jestem tylko testerem - to najmniej płatna praca, bo i wymagań poza jako taką znajomością HTML to praktycznie nie ma. Przy tym, co ja obecnie zarabiam, 3000 złotych to jest 36 dni pracy, dzieląc na trzy osoby - 12. W 12 dni nie stworzymy nowej gry, bo Triberian w obecnej postaci powstaje już dziesiąty dzień. Nie wspominając o tym, że programiści zarabiają dużo więcej, bo 10 złotych to jest stawka testera...

Dla tej ilości graczy która jest obecnie, opłaca się bardziej robić za darmo, bo mniej zachodu z podatkami i rachunkami :P

 

Poza tym, jak już wspomniałem - do czasu wydania Triberiana na pewno nie wyjdzie od nas żadna gra online.

Obecnie szykuję patch do Almory oznaczony numerkiem 0.7.4, ale to będą raczej kosmetyczne poprawki, nie zaś samej gry. Borka od Almory odsunąłem, sam zaś analizuję jej kod raczej pod kątem prac nad Triberianem a nie pod kątem rozwijania Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tydzień - dwa, tego się nie zrobi. A przy obecnych mozliwościach serwer dźwignie nie więcej jak 200 osób. Nie zarobisz na tym kokosów (nawet jakby każdy kupił konto premium za np. 20 złotych to po odjęciu podatku masz niecałe 3000 złotych. W firmie gdzie pracuję, jestem tylko testerem - to najmniej płatna praca, bo i wymagań poza jako taką znajomością HTML to praktycznie nie ma. Przy tym, co ja obecnie zarabiam, 3000 złotych to jest 36 dni pracy, dzieląc na trzy osoby - 12. W 12 dni nie stworzymy nowej gry, bo Triberian w obecnej postaci powstaje już dziesiąty dzień. Nie wspominając o tym, że programiści zarabiają dużo więcej, bo 10 złotych to jest stawka testera...

Dla tej ilości graczy która jest obecnie, opłaca się bardziej robić za darmo, bo mniej zachodu z podatkami i rachunkami tongue2.gif

 

Poza tym, jak już wspomniałem - do czasu wydania Triberiana na pewno nie wyjdzie od nas żadna gra online.

Obecnie szykuję patch do Almory oznaczony numerkiem 0.7.4, ale to będą raczej kosmetyczne poprawki, nie zaś samej gry. Borka od Almory odsunąłem, sam zaś analizuję jej kod raczej pod kątem prac nad Triberianem a nie pod kątem rozwijania Online.

Nom, możliwe, a co dokładniej ty robisz jako tester ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek, jak już szykujesz patcha, to może dorobiłbyś party? :)

 

Nie, jak powiedziałem - nie dodaję nic, czego już nie ma, ani nie zmieniam, tylko delikatnie modyfikuję wyświetlanie kilku rzeczy i jeden ważny moim zdaniem błąd. Nic więcej.

 

Nom, możliwe, a co dokładniej ty robisz jako tester ?

 

W skrócie? Oglądam telewizję :)

 

A ja tak z innej beczki: Nad czym GS skupia się bardziej? Nad A:ToD, czy nad Triberian? ;o

 

Zdecydowanie Triberian. Almora : Time of Darkosen została zdjęta z naszych planów, co zresztą widać na stronie http://gear-studio.com/ . Almora Online również nie jest już rozwijana, ale w ramach przygotowań do Triberiana rozkmniniam pomysły Borka i szykuję patcha 0.7.4 który tak naprawdę poza lekką kosmetyką nie zmieni nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak powiedziałem - nie dodaję nic, czego już nie ma, ani nie zmieniam, tylko delikatnie modyfikuję wyświetlanie kilku rzeczy i jeden ważny moim zdaniem błąd. Nic więcej.

W skrócie? Oglądam telewizję :)

Zdecydowanie Triberian. Almora : Time of Darkosen została zdjęta z naszych planów, co zresztą widać na stronie http://gear-studio.com/ . Almora Online również nie jest już rozwijana, ale w ramach przygotowań do Triberiana rozkmniniam pomysły Borka i szykuję patcha 0.7.4 który tak naprawdę poza lekką kosmetyką nie zmieni nic.

Nie zmieni się nic, tylko będzie silnik Farmer-Frana :D joke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...