Skocz do zawartości

Trip demo (0.9)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

to ze znika to poprawie, w sumie nie wiedzialem ze tak sie dzieje. a ze sie giba to w sumie takie było zamierzenie, ogólnie huda miałobyć jak najmniej, a jak pływa razem z ekranem to sie bardziej zlewa, nie wiem czy to dobrze czy źle, takie hipnotyczne senne gibanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Giera jest zaje****!!! Tylko mnie martwi, że wystrzeliłem pocisk, a potem jak ta dziwna zjawa mnie atakuje (twarzyczkę zmienia w mięsko) nie mogę jej nic zrobić :/

No i uwaga dot. technikaliów: 1GB RAMU mi żre ta gra! Zwykle koło 900MB mam używane, a w trakcie gry sobie włączam pasek wydajności i tu zonk, 97% z 2GB... Lekka przesada... I moja sugestia: Odblokować settings :) Nie wiem co tam jest, ale zmiana głośności FX i muzyki, optymalizacja rozdzielczości, smaczki graficzne, język (najlepiej Angielski, Niemiecki, Polski, ew. inne) powinny być. xD

Cóż...

Muzyka 4.75/6

Grafika 4.90/6

Technikalia 4.40/6

Grywalność 5.35/6

Ogólnie: 4.85/6 -> 4/5 (4 gwiazdki)

 

PS: Sprzęt : C2D T8100 2.1GhZ, 2GB RAM, Intel Graphics Media Accelerator X3100 do 385MB pamięci współdziel. => rzadko poniżej 30FPS i tylko na chwilę. Niezłe osiągnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duchów sie nie da zabić ;] tak miało być i tego nie zmienie.

język bedzie tylko angielski, za duzo roboty zeby zmieniac na polski, a innych jezykow nie znam (nieliczac francuzkiego, ale to juz zupelnie inna historia)

co do zmian w settings bedzie mozna sobie przestawic sterowanie na wasd, zmniejszyc detale itp. glosnosci muzyka/dzwieki tez raczej nie zmienie. muzyczka ma byc taka cicha w koncu jest tylko tlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...