Skocz do zawartości

Fallord Arts


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż zacząłem się dzisiaj uczyć robienia sygnatur, dla własnego użytku.(Nie chcę wieczność prosić kolegi :b)

 

Proszę o oceny w skali "od 1 do 10", oraz jakieś "plusy/minusy".

 

1. t87y9i.png

 

2. 34yahiq.png

 

3. x3ibmx.png

 

4. 27ziue0.png

 

5. 35n6cmt.png

 

6. 2myxok7.png

 

7. 1z2pul0.png

 

Dziękuję serdecznie za uwagę, Pozdrawiam - Fallord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się okazało ? Sygnatura nad która spędziłem najwięcej czasu, została oceniona najniżej - Widzicie jak to jest :P Dlatego, zależy mi, żeby każdy trochę uzasadnił wypowiedz/dał ocenkę, albo najlepiej obie czynności naraz. Dzięki Boro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bylaby taka: styl z obrazka z Twojej sygny i gosciu z trzeciego obrazka (czarny typ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord: dla typa z 3 sygny przydala by sie poswiata zza plecow (wyrazniejsza) - to bedzie dobre wyroznienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza grafika ma ciekawie dobrane kolory. Szczególnie podoba mi się ten specyficzny kontrast, który udało Ci się utworzyć. Do minusów zaliczyłby falliste (:)) paski, które psują nieco ogólne wrażenie. W moim subiektywnym odczuciu także najciemniejsze koła zbyt mocno się wybijają - ale raczej nie jest to element, który rzuca się w oczy. Zatem ósemka.

 

W drugiej grafice zacznę od minusów. Praca również ma niezbyt przyjazne paski oraz dziwne świecące pola, których obecność jest IMHO nieuzasadniona (szczególnie ten żółty środkowy) - cóż, może tylko ja jestem takim zgredem? Do pozytywów zaliczyłbym postać i jej kolorystykę oraz tło za wszystkimi innymi obiektami - nadaje pracy charakter. Ze względu jednak na odczuwalną pustkę (bajery nie zatuszują tego ;)) mocna siódemka.

 

Trzeci art jest najbardziej stylowy i jednocześnie - niejako magiczny. Największym atutem jest oczywiście postać i jej cieniowanie, które dobrze wpasowuje się w klimat. Kilka wad jest, np. miejscami zbyt mocne światło (kołnierz postaci szczególnie) czy pustka w środku - ale nie jest ona tutaj tak zauważalna jak w rysunku powyżej. Mocne osiem.

 

Czwarta praca trzyma dobrą kolorystykę, ale postać widocznie różni się stylem od tła - kilka photoshopowych efektów załatwiłoby sprawę ;). Background w porównaniu do poprzednich prac jest bardziej ubogi, ale mimo wszystko jest bardzo ładne i to wystarczy. Ósemka.

 

Na ostatniej pracy styl podobny do pierwszej i trzeciej. Na drugi rzut oka (o pierwszym za chwilę ;)) nie podobają mi się przejścia między kolorami tła - wyglądają jak przeciętny blur, co widać w dolnych rogach. Plusem pracki są błyskawice i ułożenie postaci. To chyba wszystko, innych ważnych elementów nie zauważono :). Siódemka z plusem.

 

Jeszcze została grafika w sygnaturce, ale nie wygląda ona zbyt ciekawie. Czemu? Wszystko psuje słaba jakoś postaci i jej dziwne rozmieszczenie (nie jest to ani środek, ani bok, jak w przypadku prac 2-4). Do oceny reszty posłużę się określeniem 'ostra walka kolorów', gdzie faktycznie przesadzono z ostrością ;). Szóstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, serdeczne dzięki Jakim. I że chciało Ci się to pisać, teraz wiem których elementów powinienem unikać, a które Wam się podobają.

 

Ide tworzyć kolejną, w końcu trening czyni mistrza, a nim zamierzam zostać :b - Zaglądajcie do pierwszego postu, na pewno jak skończę to dodam :B.

 

Pozdrawiam - Fallord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlo by moze pasowalo, gdyby jakos goscia wyroznil z tla bo sie dziwnie krawedziami zlewa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...