Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taaa to teraz moja kolej :P

 

dam wam link do tematu w którym występuję słowo "Screan" prosze zobaczyć

 

Screan

O LOL HAHah

 

Tytuł: tytuł gry (np. Przygody Babcii Stasi i jej Bociana)

Babcia Stasia chce uratować bociana, dlatego morduje wszystkich dookoła.

 

XD supah xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadekkleofas:

 

Pisanie bzdurnych raportów. To, że ktoś nie wrzucił linka do tematu z muzyką to nie powód żeby zawracać od razu tyłki modom i adminom

 

Teraz mi się posypią warny od dziada za byle co... Przecież inny user też tak nie zrobił i dostał warna, a Platyna nie wstawił linków, a ja musiałem dostać warna za niego :/. Ranma zauważył brak linków, a dziad wlepił warna jak już Ranma przyjął raport ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po pierwsze który to użytkownik dostał warna za to, że nie dostał linka? To po pierwsze,a po dorugie co to jest przyjęcie raportu? Powtórzę raz jeszcze, wczoraj nie sprawdzałem raportów. Dziadek to czytał i powiedział mi, że dajesz raporty za zbyt małe przewinienia i czy może wystawić Ci warna, a ja mu powiedziałem, żeby robi co chciał, bo jest modem i nie musi się mnie pytać o zdanie za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze który to użytkownik dostał warna za to, że nie dostał linka? To po pierwsze,a po dorugie co to jest przyjęcie raportu? Powtórzę raz jeszcze, wczoraj nie sprawdzałem raportów. Dziadek to czytał i powiedział mi, że dajesz raporty za zbyt małe przewinienia i czy może wystawić Ci warna, a ja mu powiedziałem, żeby robi co chciał, bo jest modem i nie musi się mnie pytać o zdanie za każdym razem.

 

Ok ;)

 

Ten, który nie dał linka i dostał warna to był Nikas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie dostał warna za to, że nie podał linka - tylko za tekst w stylu " wszystko jest na youtube " a po drugie juz miał kilka wykroczeń wcześniej . Platyna za to nie świadom błędu i gniewu tuxmana napisał jakie zespoły lubi - jest różnica, prawda ? :o Nikas był świadomy co robi i nadział się na warna a Platyna chciał dobrze. Jak nie umiesz odczuc tej subtelnej roznicy to jestes tuxmanem. koniec ! ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HuderLord (13:19, 13.08.08):

Dziwię się że jeszcze nikt nie opjechał gorkiego w tym dniu może ten rygor działa?

 

copoconaco (13:21, 13.08.08):

nie to okres ochronny przed sezonem polowan, najpierw sie zwierzyna musi rozmnorzyc zeby bylo do czego strzelac

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał mi tak:

 

1. zakladasz sklep internetowy badz gielde(bazar) typu allegro.pl

2. zakladasz portal spolecznosciowy odwiedzany przez 1mln osob dziennie i zgarniasz kase za reklamy

3. robisz gre internetowa w ktora graja miliony osob i zarabiasz miliardy za konta premium i rozne bajery do gry

Noo smile.gif opisał Ci wszystko co potrzeba smile.gif widzisz jakie to proste! Do dzieła! biggrin.gif miliony czekają =D

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...mp;#entry185704

 

 

i...

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...p;hl=do+schowka

 

 

Btw. Jak czytam te cytaty to zaczynam wierzyć że co drugi GMClanowicz jest zboczony ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belcik (19:10, 12.08.2008)
gdzie jest jakiś czat dla gmowców

g-Enjoy (19:11, 12.08.2008)
Kliknij na GMchat;< 


Belcik (19:19, 12.08.2008)
a wejdziesz pogadać ? :)

g-Enjoy (19:20, 12.08.2008)
rotfl... bez komentarza, chcesz lizaka?;( 


Belcik (19:35, 12.08.2008)
prawie byłem ale mnie wyrzuciło

 

Belcik (20:37, 12.08.2008)
zrobi ktoś ze mną gre?

KubaGM (20:38, 12.08.2008)
Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...