Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy wyborcze i o kobitach


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ja gdybym mógł też bym zagłosował na Tuska, ale niestety 18 urodziny mam dopiero pod koniec listopada, więc się nie załapię na wybory. A z gdańskich kandydatów do sejmu wybrał bym Jarosława Wałęsę z PO. Po wielu jego publicznych wystąpinieniach, a zwłaszcza tym w Kubie Wojewódzkim, można smiało stwierdzić - to nie jest osoba która oszuka wyborców, co najwyżej nie uda mu się spełnić tego co obiecał bo inni mu nie pozwolą, ale starać będzie się napewno.

Tak przy okazji, to Tusk ma całkiem fajną córkę w moim wieku... szkoda tylko że to dziewczyna z wyższych sfer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ty nie jesteś większością. Wiedziałem, że się tego doczepisz, sprawy polityczne zostawmy na bok, bo jesteśmy po przeciwnych stronach, ale nie oskarżaj mnie o brak wyobraźni. :)

 

update: A Choosen głosuje na postkomunistów, wstyd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z pewnością zagłosuje na Ligę, na giertycha. A Tusk choć plany ma dobre to on jest łatwqy do manipulacji, to widać po wizerunku i po kampanii wyborczej w której żali się na swoje dzieciństwo czy jakos tak.

nie oskarżaj mnie o brak wyobraźni.

Ranmaman ..... prawie jak marzyciel. :blink:

 

Choosen napisał, że mam takie prawo, więc to piszę: Uważam, że on jest komunistą.

Ale o kogo chodzi?? O Choosena czy Cimoszewicza?? :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A ja z pewnością zagłosuje na Ligę, na giertycha. A Tusk choć plany ma dobre to on jest łatwqy do manipulacji, to widać po wizerunku i po kampanii wyborczej w której żali się na swoje dzieciństwo czy jakos tak.
Ty nie zagłosujesz na tego naziola, bo nie jesteś pełnoletni. A znasz takie przysłowie:

 

"Dzieci i ryby głosu nie mają" - Pasuje jak ulał. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek. O nią chodzi? smile.gif

 

http://www.tusk.pl/fg/prywatnie/10.jpg

Tak tylko spotkać się z taką i jeszcze wpaść jej w oko - prędzej zamieszkam w Japonii na Okinawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No sorka ja jestem dzieckiem mam 13lat i jestem zarazem rybą bo jestem z marca, ale to nieznaczy że nie mam prawa do włąsnego zdania.Do wielu rzeczy w życiu doszedłem sam wiec proszę cie Adminie nie mów ze nie mam "głosu"

A Ty nie wyrywaj zdań z kontekstu i nie doprawiaj wyższymi ideami, bo nie o to tu chodzi. Zacytowałem ludowe przysłowie bigsharkowi, bo napisał, że zagłosuje, a to nie jest prawdą. Tak samo i Ty w świetle prawa nie zagłosujesz przez najbliższe 5 lat. Śmiesz twierdzić inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A Ty nie wyrywaj zdań z kontekstu i nie doprawiaj wyższymi ideami...

Od teraz nie ma idei, są orange :D

Ale wracając do tematu: jak powiada mój ojciec:

Wałęsa jest z Gdańska, Kwachu skończył studia w gdańsku i poznał tutaj zonę, jakżeby następny prezydent nie miał być z gdańska ??

i odbiegając lekko od tematu: jak mi ktoś załatwi mejla do córki tuska to przyjade chocby na drugi koniec polski i pocałuje go w nieumyte nogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z 5 marca.Córka jest "COOL".Nie śmiem twierdzic inaczej bo taka jest prawda, ale dlatego to "głosu" napisałęm w ""cudzysłowie bo chciałem napisac to że mam swoje zdanie na jakis temat bo to przysłowiem ma takie przesłanie a nie do jakiś wyborów.

 

Edit

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra Gnysek szukam już dla Ciebie tego mail'a nie mogą już sie doczekac moje nogi :lol: <zart>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...