Skocz do zawartości

Ancient Quest of Saqqarah


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko: czy jak się zainstaluje tą wersję polską to trzeba wszystko od nowa przechodzić?

 

EDIT

 

już ściągnąłem i pograłem chwilkę, osobiście wole głosy angielskie i raczej wracam do tamtej wersji ;p ale te też moga być, szczególnie Ozyrysai bodajże Sobeka [czy jak to to tam sie odmienia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiście nie jestem fanem takich gier, bo mnie zwyczajnie nudzą, zdecydowanie bardziej podobało mi się Magi, ale za to wyjątkowo spodobało się mojej mamie, która po prostu od kompa odejść nie mogła. Uff jakie szczęście że jest limit czasowy :twisted:

 

Mimo, że nie przepadam za takimi grami to to na prawdę świetna robota :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek, chyba raczej nie. One nie są przesadnie pocięte - to raczej maniera aktora. Niestety polską szkołę dubbingu da się łatwo wyczuć, zwłaszcza jak się wcześniej słyszało oryginał. Trzeba by od nowa nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek, ano. Ale tego już raczej nie ruszymy, bo timing się musi zgadzać. Jak masz jakiś konkretnie przeszkadzający przykład, to podrzuć, może coś się jednak jakoś da wyedytować.

 

Adam014, dzięki, już poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

20 zł to nie drogo za takie porządne gry,kolorystyka dobra tzn szczerze to ja takich gier nie lubię bo jestem typem co lubi się w grach poskradać i coś poszukać,całkiem inny typ gier ale oceniam obiektywnie i widać,że to porządna robota a koszt gry całkiem przyzwoity,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...