Skocz do zawartości

Strona Internetowa


Skovv

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!!Juz nie dlugo(z 2 czy 3 tygodnie) wyjdzie gra Knight_MMORGP(mojej produkcji)Czy ktoś mógłby zrobic stronke internetową???Jak ktos moze to niech napisze do mnie na gg:7225991 to sie dogadamy jak to ma wygladac :bye1:

 

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh no gra jeszcze nie gotowa :( pokazac nie gotowa??

Ja jeszcse mapki nie robillem.teraz robie BackPack,animacje konczy,potworki i player juz jest.Juz malo zostalo.Na mapke nei mam czasu narazie

 

I pisz jak cos na gg bo nie mam czasu patrzec ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wez mi powiedz co to za problem poustawiac drzewka,sciezki,potworki itp na planszy...

To jest problem, gdy nie masz grafiki tych drzewek itd. lub gdy nie masz pomysłu na plansze.

btw to dlaczego nie pokażesz co już zrobiłeś hmmm? Bo jakby ktos zobaczył że dobrze Ci idzie i fajna giera może być to ktoś może by się skusił, a tak to raczej nie masz na co liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem...300 l to kupa kasy...ja bym dal koledze i by mi za 50zl zrobil...ale mysle ze tu robia lepsze stronki...moze jak ktos zobaczy ze fajna gra to zrobi za free...ale watpie...zrobie kawalek mapki i porobie screeny...o wy powiecie co myslicie o tym ok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem...300 l to kupa kasy...ja bym dal koledze i by mi za 50zl zrobil...ale mysle ze tu robia lepsze stronki...moze jak ktos zobaczy ze fajna gra to zrobi za free...ale watpie...zrobie kawalek mapki i porobie screeny...o wy powiecie co myslicie o tym ok???

Łaskę nam wielką robisz z 50zł? Co z tego, że ja np. zarobię te 50zł skoro i tak na nic ich nie wydam. Zastanów się 20 razy zanim palniesz taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No taki dobry, że Webzirowi cmsa pisał przez 3-5 miesięcy i wkońcu go nie skończył ( a może nie zaczą? ).

 

12 godzin w wolnym czasie :P Poza tym, zaczął, tam jest jeszcze jedna ważna litera!

 

A HMT stoi, bo też piszę raz na tydzień po godzinie :P Ostatnio przepisałem trzy nowe moduły i teraz zabieram sie za kolejne, na razie będę siedział nad skalowaniem Gifów i PNG :P

 

300 złotych, to kasa, jaką zarabiam w 3 dni, sprawdzając wg. scenariusza bugi w programie (kaszka z mleczkiem, mam podane jaki błąd mam popełnić w aplikacji, i zaznaszam Passed, abo Failed :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wiem czy to kwestia wieku, czy tego co można pokazać. Bo kolesie którzy ze mną zostali zatrudnieni mają grubo ponad 30 lat, a pomimo to, pokonałem pozostałych kandydatów na moje miejsce, nie ze względu na wiek, a doświadczenie (umiejętności niekoniecznie). :)

Zresztą nigdy nie mówiłem, że jestem jakimś tam specjalistą, w sumie wiele rzeczy nadal jest dla mnie czarną magią, ale dzisiaj chłopaki w pracy np. przerwali na chwilę pracę sprawdzając w książce czym się różni public od private przy pisaniu klas, tak dla pewności, żeby potem nie trzeba było zmieniać kodu ponownie - a więc nawet najlepsi czasem zapominają i czegoś nie wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...