Skocz do zawartości

Dionakra


Dzefrej

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dionakra

 

Gatunek: Arkanoid

 

Opis: Jak sama nazwa wskazuje jest to Arkanoid czyli gra w której chodzi o zbijaniu klocków piłeczką i przechodzenie do kolejnych poziomów. Jest to jeszcze wczesne demo w którym jest jeszcze bardzo mało bonusów i lvli. Fizykę zaczerpnąłem z przykładu Mistrzunia. Lecz w późniejszych wersjach postaram się napisać ją sam. Jestem jeszcze mało doświadczonym twórcą gier i jeszcze się uczę więc gra nie jest nazbyt rozwinięta.

Sterowanie:

Myszka

Bonusy:

M - Dodaje druga pileczke

L - Dodaje 1 życie

 

Download: http://www.gmclan.org/up2332_4_Dionakra.html

Rozmiar pliku: 5 MB.

 

Autorzy:

Programowanie:
Dzefrej

Fabuła:
braq

Grafika:
Dzefrej

Muzyka:
nie ma muzyki i nie wiem czy będzie

Screeny:

diorp1.png

 

dionzt3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... yup - zwykły arkanoid. Chociaż właściwie to niezwykły - zwykły ma zwykle więcej bonusów :) Powiem tak: grafika jest nawet ładna, ale brak dźwięków, muzyki i jakichkolwiek ciekawych urozmaiceń podczas gry powoduje ogólną monotonie & nudę. Niestety nic ciekawego. Dam 3 gwiazdki (w tym jedna bonusowa - to twoja pierwsza gra ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh przydało by się więcej bonusów oprócz dodatkowych piłek, mapy w gimpie (te planety ;p), nawet fajne ale można było się bardziej postarać, na przykład dodając lekkie rozmycie na planetach, czcionka w menu słaba, grafika klocków do rozwalania i tej paletki też trochę słaba 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...