Skocz do zawartości

Potrzebna grafika


Indrycho

Rekomendowane odpowiedzi

beztytuuws2.png

 

Potrzebuje spritów różnych platform (metalowe, kamienne, ''chodnikopodobne'', leśne i piaskowe) w ''podobnym'' żucie co powyżej (jak widać mi ich robienie nie wychodzi xD, za to łączenie i kolorowanie postaci lepiej [ten po lewej jest mojej roboty :3]), przydało by się też tło nieba, lasu, miasta i pustyni jak najbardziej kreskówkowe, jak ten wybuch :P.

 

Dokładniejsze info o tłach: las- las wysokości dwóch postaci (mojej), jedna na drugiej. niebo- jak największe :D, miasto- wysokie budynki, białe jasno szare różnych wysokości(dawać nie jako całe tło ale budynki same, jako zakończenie i piętro (żebym mógł sobie poukładać, oczywiście mogą być też niestandardowe np. jakiś dziwaczny budynek w postaci połączonych rurami kul xD,pustynia- bezkres pustyni wielkości od jednego do dwóch postaci.

 

z góry Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to miało być śmieszne to spoko

 

jeśli nie:

<_< czytaj moje poprzednie posty, perspektywa musi być dopasowana do postaci, wysokość powierzchni na której się stoi powinna mieś około 12 pikseli, powinno być widać ścianę boczną a dodatkowo to co w obecnej chwili jest trójkątem powinno być trapezem

 

ED:

tak przy okazji ten trapez i ściana boczna musi być bardziej oddalone bo jak zmniejszyłem do odpowiednich rozmiarów to wyszło że ludek stał na na hmh teksturze/ kartce papieru. perspektywa na moim gniocie jest jakimś dziwnym sposobem idealna, reszta do bani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to miało być śmieszne to spoko

 

jeśli nie:

<_< czytaj moje poprzednie posty, perspektywa musi być dopasowana do postaci, wysokość powierzchni na której się stoi powinna mieś około 12 pikseli, powinno być widać ścianę boczną a dodatkowo to co w obecnej chwili jest trójkątem powinno być trapezem

 

ED:

tak przy okazji ten trapez i ściana boczna musi być bardziej oddalone bo jak zmniejszyłem do odpowiednich rozmiarów to wyszło że ludek stał na na hmh teksturze/ kartce papieru. perspektywa na moim gniocie jest jakimś dziwnym sposobem idealna, reszta do bani...

 

A niby dlaczego śmieszne? Powierzchnia z piaskiem - jest. Nigdzie nie wyczytałem, że h = 12 cm :mellow:

 

Potem zrobię nowe, już rozumiem, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego śmieszne? Powierzchnia z piaskiem - jest. Nigdzie nie wyczytałem, że h = 12 cm :mellow:

 

Potem zrobię nowe, już rozumiem, o co chodzi.

sorka :D , wcześniej napisałem ogólnie, to co jest po pierwszym przecinku to już dodałem dokładniejsze info

 

@up: 12 pixeli to tak dużo że zmieściły by się dwie literki "E" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te poprawione są świetne:D, lekko je zmodyfikowałem efekt. Potrafił byś zrobić trawę która lekko wystaje od podłoża, której co po niektóre elementy zginają się i zachodzą na podstawę platformy (taką kreskówkową ;))?? Oczywiście już na tej platformie zmodyfikowanej przezemnie.

 

a tu jak pracochłonnie dążyłem do doskonałości :lol: :

beztytuuzx8.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie, trochę bardziej krzaczaste, ale to już se sam zrobiłem, (i to przypadkiem xD, bo chciałem pokazać jak ma być a wyszło jakieś takie fajne xD):

beztytuuuk1.png

 

mógłbyś mi teraz w takim zrobić kamienne płyty (takie z starożytnych ruin) w wersji zwykłej i obrośniętej jakimś pnączem, zwykły płytowy miejski chodnik i piaskowe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już taki jestem jak coś robie to ma być dobre, a nie "kulka2: atak trójkątów", w zasadzie mam rozpoczęte 3 projekty i na co mam akurat ochotę to robie, teraz większą uwagę przywiązuje do tego projektu (na temat Dragon Ball'a)

 

ED:

mógłby mi ktoś usunąć to tło i blask w około napisu Dragon Ball i tych kulek na dole?

beztytuufa1.png

(tekst online mnie nie interesuje, bo podtytuł będzie inny, o ile w ogóle jakiś będzie xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki ten pasek (ciemno szary), można wykorzystać do sprawienia aby tekstura była bardziej trójwymiarowa, bo grecy czy inni antyczni nie budowali chodników o metalowej podstawie, nie musisz skupiać się na tłach robisz zarąbiste platformy, tylko raczej korzystaj z tej podstawy z mojego uploadera https://gmclan.org/uploader/3502/platformy.png,

 

ED:

Jest pełno gier platformowych w których wykorzystuje się jako tło niebo, zawężając chodzi mi o takie "kreskówkowe" tło xD, sam takiego tła jakoś nie znalazłem i niepotrafień narysować:

sektasektasektaniebonieee5.th.png

Może ktoś zna gierkę w której jest ciekawe tło nieba, albo sam potrafi takowe narysować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki ten pasek (ciemno szary), można wykorzystać do sprawienia aby tekstura była bardziej trójwymiarowa, bo grecy czy inni antyczni nie budowali chodników o metalowej podstawie, nie musisz skupiać się na tłach robisz zarąbiste platformy, tylko raczej korzystaj z tej podstawy z mojego uploadera https://gmclan.org/uploader/3502/platformy.png,

 

ED:

Jest pełno gier platformowych w których wykorzystuje się jako tło niebo, zawężając chodzi mi o takie "kreskówkowe" tło xD, sam takiego tła jakoś nie znalazłem i niepotrafień narysować:

sektasektasektaniebonieee5.th.png

Może ktoś zna gierkę w której jest ciekawe tło nieba, albo sam potrafi takowe narysować?

 

O kurcze :blink: Pomyliłem platformy :/

 

Postaram się poprawić na tę twoją :)

 

EDIT:

rtsyjiv8.png

 

Poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie są spoko, ale bardziej mi się podoba ta Tetrisa dlatego, ze twoja Sirluki ma trochę za duże rozmycie, ich kształty są raczej przypadkowe, dlatego nie mogę powiedzieć żebyście zrobili drugą taką samą, tak więc zróbcie jeszcze raz, ale żeby w około chmurki zagościła czarna obwódka ( jak możecie to w wersji z grubszej i cieńszej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chmorka.png

kurde już 3 razy na pw do Tetrisa pisałem, jakoś go niema, jeśli ktoś ma jego GG czy coś takiego to niech poda, jego chmurki są świetne, a z obwódką były by idealne :P

 

 

Wciąż przyda mi się dużo różnych platform opartych na tej konstrukcji .

 

 

W każdym razie teraz potrzebuje różnorakich efektów w kreskówkowym stylu: wybuchy (małe i duże), dymki, efekty świetlne (kulki, ładowania kulek, pioruny, wyładowania, lasery, itd itp), kratery które można wstawiać w platformy i jakieś zgliszcza (jak ktoś mocno o takową walnie to krater by się tworzył :jezor:). Ktoś może nie zrozumieć wyrażenia "kreskówkowy", otóż np. byle wybuch niech nie będzie realistyczny tylko "zabawkowy", "cukierkowy", jak te chmurki, oto przykładowe buchnięcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...