Skocz do zawartości

Galeria Treści


Yoho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Jakieś choróbsko mnie łapie, więc będzie szybko:

 

Yoho:

@Gnysu & Tymon: Nie spamcei :F Z reszta nie bede sie z wami wdawał w dyskusje bo jak ramma w polowie olejecie mnie. Kazdy admin tak robi jezeli nie ma argumentów i dochodzi do wniosku ze druga osoba miala racje.
Nie schlebiaj sobie. Chodzi może o Śląsk? Ty zostałeś tam wychowany, więc do Ciebie nic już nie dotrzce, zwłaszcza po wypowiedziach typu "czuję się bardziej Ślązakiem niż Polakiem". To tak jakby nawracać moherowego bereta - bez skutku. Dlatego też po co mam sobie strzępić ozór na takiego użytkownika, zwłaszcza który tutaj wchodzi tylko by offtopować, bo GM go nie interesuje.

 

Nie powiedziałbym. Treść była oj głęboka, chodźby tu: http://www.gmclan.org/uploader/3496/gnysu___ramma.gif
A ja to widzę na odwrót, że to właśnie Yodzie (po otrzymaniu rangi moda) strzeliła woda sodowa do głowy. I nie tylko jak tak uważam, bo rozmawiałem z paroma osobami na ten temat. Idealny przykład to shoutbox z dzisiejszego dnia o 19:29. Poza tym proszę mi pokazać gdzie ja niby takie głupie tasiemce piszę.

 

Skończył sie okres świątecznego, wzmożonego spamu, a Wy dalej zakładacie takie głupie tematy i się w nich udzielacie jeszcze. Jednak zdjęcie valhalli ze strony głównej było dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończył sie okres świątecznego, wzmożonego spamu, a Wy dalej zakładacie takie głupie tematy i się w nich udzielacie jeszcze. Jednak zdjęcie valhalli ze strony głównej było dobrym pomysłem.

Szkoda tylko, że większy odpowiednik shoutboxa i gmczatu (do spamu) został wywyższony przez adminów z etykietką "Spam przyjemny" (będę wam to wypominać do końca tego serwisu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No bo jest różnica między spamem totalnie głupim, a w jakimś sensie zabawnym. Ja nie wiem, pewnie to różnica wieku, ale humor z podstawówki przestał mnie już bawić. Poza tym nie uogólniaj nas, bo Cię zaraz wrzucę z Yodą do jednego wora "moderatorzy" i Tobie też będzie niemiło. A po drugie, są momenty kiedy ludzie się muszą rozluźnić i robi się coś takiego jak przymykanie oczu i chwilowe nie zwracanie uwagi na regulamin... Ale jak widać, i tak źle i tak niedobrze. Wam to dogodzić... Jak komuś leży coś na sercu, to proszę o konkrety ewidentnych przewinień administratorskich.

 

ps. Swoją drogą niezły paradoks wyniknął. W ankiecie na ulubionego admina najmniej miał głosów Borek, któremu notabene najbliżej przestrzegania regulaminu. Zastanawiające, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę na odwrót, że to właśnie Yodzie (po otrzymaniu rangi moda) strzeliła woda sodowa do głowy.

;/ Czy ja się kiedyś inaczej zachowywałem? Jeju, ludzie dla mnie nie ma znaczenia, czy mam moda czy nie - moja funkcja,jako moderatora, służy do sprzątania na forum, ścigania innych za odstępstwa od regulaminu. Czy ja się jakoś przez to wywyższam?

 

Z tego co ja uważam, to zawsze byłem

a ) niemiły dla noobów

b ) "jechałem" innych przy okazji

c ) nie lubiłem bdurnych i bezsensowych wypowiedzi

 

Tak poza tym to nigdy się, na nikogo nie "obrażam" czy coś. Ostatnio tylko uważam że chyba "za dużo" się wypowiadam na GMClanie, a przez fakt, że mam trochę inne zdanie/upodobania i fakt że zgadzam się z Yohem (którego większość z was niespecjalnie lubi) powoduje że wydaje wam się, iż coś ze mną nie tak.

Poza tym proszę mi pokazać gdzie ja niby takie głupie tasiemce piszę.

Ranmus, to była taka przenośnia ;) Wiesz przecież, że w grotesce się "wywyższa" wady :P

Idealny przykład to shoutbox z dzisiejszego dnia o 19:29.

Hm? :0

I nie tylko jak tak uważam, bo rozmawiałem z paroma osobami na ten temat.

Pewnie z takimi, którym akurat podpadłem.

 

I widzę to od jakiegoś czasu, że choćby przez głupi fakt, że śmieszą mnie inne rzeczy niże resztę, to już jest coś źle i zaraz Yoda zły, bo uważa inaczej i nie zgadza się ze 'starszymi'. Burk ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest różnica między spamem totalnie głupim, a w jakimś sensie zabawnym. Ja nie wiem, pewnie to różnica wieku, ale humor z podstawówki przestał mnie już bawić. Poza tym nie uogólniaj nas, bo Cię zaraz wrzucę z Yodą do jednego wora "moderatorzy" i Tobie też będzie niemiło. A po drugie, są momenty kiedy ludzie się muszą rozluźnić i robi się coś takiego jak przymykanie oczu i chwilowe nie zwracanie uwagi na regulamin... Ale jak widać, i tak źle i tak niedobrze. Wam to dogodzić... Jak komuś leży coś na sercu, to proszę o konkrety ewidentnych przewinień administratorskich.

- Spam. Dobra, czasami trzeba się rozluźnić, to fakt. Ale śmieci trzeba sprzątać i taki spam kasować. Nie patrzenie czasami na regulamin, dobra. Ale trzeba potem to wywalić lub przenieść do stosownych miejsc (czyt. tematów).

- Wrzucanie do jednego wora moderatorów. Mi to zbytnio nie przeszkadza, nie wiem, jak innym. ;p

- Dogadzanie to rzecz trudna i nie da się wszystkim dogodzić. Trzeba coś poświęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus nie ma zarostu... why? ;[ A poza tym spoko nawet. Może mało abstrakcyjny humor ale już śmieszniejszy od poprzednich komiksów o GMC B)

 

Ogolił sie siekierą. xD

 

Bueee no mówiłam że będzie d*pa xD

 

 

Kolejny beznadziejny komiksik XD:

moho.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec co do Rammusa: To, ten tekst o tym, że urodzilem sie na slasku i wogole jest bez sensu głupi i na poziomie studenta. Ty sie urodziles gdzies tam w Szczecinie i nie dotrze do Ciebie to ze Slask nie jest taki jak Ci rodzice wpajali od urodzenia. Poza tym nie bede z toba gadał bo jak coś mówie to ty zaraz: A nie bo ty jesteś debil i tylko na Valhalli piszesz.

 

@Yoda: Ok, zostaw Rammusa i spółke oni z nami nie gadają bo sa Studentami, i moderatorami/administratorami i to jest ich podwórko i mogą spamić yo! Z reszta my jesteśmy gnojki i małe śpiki bo mamy po 15 lat i nic nie rozumiemy.

 

@Wszyscy na tej stronie: Moze przestaniecie spamić? To jest temat Galeria Treści a nie Rozmowy o spamie/humorze i rammus nas jedzie zioM!

 

@ ariyme:

1. komiks: ujdzie, tyle ze humor na poziomie pokemonów

2. komiks: wtf?

 

 

 

ps: z resztą mój komiks o Rammie i Gnysku idealnie ilustruje zachowanie adminów. Szkoda, ze oni nie maja samokrytyki i mysla ze sa idealni i "śmieszni". No ale...

 

ps2: Chelsea wygrała 2-0 z Fenerbahce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoho piszesz jak potłuczony...

 

Nie wiem czy wiesz, ale to jest forum tematyczne, tak jak cały ten wortal. Valhalla jest jedynie domieszką humoru oraz luźnych tematów, a nie spamu. Jeżeli ktoś nie potrafi bądź nie chce tego zrozumieć, to jest niemile widziany tutaj. Jeżeli komuś się nie podoba, to może opuścić GMClan i nikt nie będzie płakał, jest cała masa stron poświęconych tylko i wyłącznie humorowi, a nawet spamowi.

 

Po drugie admini/modzi, to nie jest żadna spółka tylko zbiór osób, które jeszcze trzymają nad tym wszystkim kontrolę, bo gdyby nie oni, to GMClan zamieniłby się w "Kids Spam Clan".

 

Co więcej dla ciekawości dodam, że ostatnio zarejestrował się mój Ojciec na forum ( kiedyś bawił się programowaniem jeszcze w BASICu i chciał zobaczyć co to za GM, w którym się tyle czasu bawie ) i sam stwierdził, że wieje tu dużym spamem, a stwierdził to w dziale "Pytania dla początkujących", bo jak to on powiedział w jednym pytaniu jest 20 postów, ale tylko 3 z konkretną odpowiedzią na pytanie. To właśnie wynika z tego, że ludzie nie traktują poważnie tego serwisu, a ludzie starsi od razu zauważają takie rzeczy...

 

My admini/modzi nosimy worek z cegłami, do którego co niektórzy dorzucają nam jeszcze więcej cegieł. Niestety ludzie spostrzegają to w ten sposób, że my możemy wszystko i uważamy się za bossów, a reszta to jakaś mniejszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranmus nie ma zarostu... why? ;[ A poza tym spoko nawet. Może mało abstrakcyjny humor ale już śmieszniejszy od poprzednich komiksów o GMC B)
Bo ja zazwyczaj nie mam zarostu? :D Masz błędne wyobrażenie o mnie. Swoją drogą czas się przejść do fryzjera, bo mam za dużo kudłów na głowie już. ;)

 

wiem. :lol2: ale jak miała być beznadzieja to na pełnych obrotach, nie. xD
A tam. Mi ten komiks się podoba. Poza tym czemu miałbym Cię nie lubić? Bo zwróciłem uwagę na sygnaturę? Oj daj spokój. :)

 

A wiec co do Rammusa: To, ten tekst o tym, że urodzilem sie na slasku i wogole jest bez sensu głupi i na poziomie studenta. Ty sie urodziles gdzies tam w Szczecinie i nie dotrze do Ciebie to ze Slask nie jest taki jak Ci rodzice wpajali od urodzenia.
Mi rodzice nic nie wpoili, to ja sobie wyrobiłem opinię o Śląsku na podstawie własnych obserwacji. Nawet jak ostatnio przejeżdżaliśmy z Borkiem przez śląskie, górnicze miasta, bośmy jechali na koncert, to mówiłem mu by dokładnie się im przypatrzył, ich architekturze itd., że nie chciałbym tam mieszkać... A czy Ty byłeś kiedykolwiek w Szczecinie? Nie, więc po co w ogóle ciągniesz dyskusję.

 

Swoją drogą co to jest poziom studenta?

 

 

@Yoda: Ok, zostaw Rammusa i spółke oni z nami nie gadają bo sa Studentami, i moderatorami/administratorami i to jest ich podwórko i mogą spamić yo! Z reszta my jesteśmy gnojki i małe śpiki bo mamy po 15 lat i nic nie rozumiemy.
No tylko, że mi rzadko zdarza się spamić, a wy to ciągle wytykacie, sami udzielając się ostatnio praktycznie tylko w valhalli. Coś tu jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/uploader/993/plaksonooo.png

duży komiks. uwaga, bluzgi czarny humor i 75 kb czystej adrenaliny...

ten typek na dole to byl w orginale yoda ale po zmianie na czarnobialy zostala czarna kulka z oczami :( Sorry yoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ramna-manie masz w 100% racje Yoda od kiedy ma moda dziwny sie zrobil :/

Moze to dlatego ze ma teraz wieksza wladze nad userami ? ;)

 

ja mam władze a nie musze być adminem hehe a ja ja bym nim był to bym szybko zrobił porządek heeh

 

ps. Swoją drogą niezły paradoks wyniknął. W ankiecie na ulubionego admina najmniej miał głosów Borek, któremu notabene najbliżej przestrzegania regulaminu. Zastanawiające, prawda?

bo Borka dużo osób nie poznało może,bo jest lekko skryty ale w porządku typ jak dla mnie,nigdy nic złego nie robi w porównaniu do Ciebie :)

 

Yoho piszesz jak potłuczony...

 

Co więcej dla ciekawości dodam, że ostatnio zarejestrował się mój Ojciec na forum ( kiedyś bawił się programowaniem jeszcze w BASICu i chciał zobaczyć co to za GM, w którym się tyle czasu bawie ) i sam stwierdził, że wieje tu dużym spamem, a stwierdził to w dziale "Pytania dla początkujących", bo jak to on powiedział w jednym pytaniu jest 20 postów, ale tylko 3 z konkretną odpowiedzią na pytanie.

 

20 postów 3 w miare a jeszcze ten temat z takim problemem zakładany już ok 10 raz jak nie więcej bo ludzie nie wiedzą co to szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
bo Borka dużo osób nie poznało może,bo jest lekko skryty ale w porządku typ jak dla mnie,nigdy nic złego nie robi w porównaniu do Ciebie smile.gif
Hahaha... Borek skryty? Właśnie jest kompletnie na odwrót. :D, gębusie to on ma niewyparzoną. A że na gmclanie mało pisze... cóż, po prostu zlewa na dzieciarnię i tyle. :)

 

@Propaganja:

Nie no, przesadziłeś z tym komiksem. Strasznie zawyżyłeś poziom, dlatego też muszę to naprawić i dowalić czymś naprawdę żenującym. Proszę, aluzja do komiksu ariyme:

https://gmclan.org/haha.html

 

Phi, robienie komiksów jest takie łatwe. Czuję moc. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...