Skocz do zawartości

Dark Magic v 1.1


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dark Magic

Gatunek: Logiczno-RPG

 

Opis: Małe demko rpg steruje się myszką

Do gry zamieściłem pllik gmk hasło do niego dostanie się jak przejdzie się grę.

Download:

Strona gry

 

poprzednia wersja: adres z plikiem gry

Rozmiar pliku: 5.11mb

 

Autorzy:

Programowanie:Mateusz Bacławski

Fabuła: Mateusz Bacławski

Grafika:
Mateusz Bacławski

Muzyka:
F.E.A.R.

Screeny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie była by zła gdyby nie trochę wkurzających rzeczy takich jak: to światło, jest dziwne nie lepiej było zrobić za pomocą jakiegoś programu graficznego z funkcją robienia przejść jak ps czy gimp? było by przynajmniej ładnie widać to zanikanie światła a nie jakieś obręcze ; p Oprócz tago co chwile koleś robi się taki szary jak i ekran.. Menu od tam kupowania i sprzedawania oraz zakładania ekwipunku nie da się wyłączyć, na dodatek przyciski w nim to są jakieś dziwne prostokąty pomazane sprayem.. Niektórych wpisów po prostu nie widać w tym eq... To chyba tyle co do grafiki.. Teraz może trochę innych ciekawostek ^.^ Gdy dojdziesz do potwora twoja postać kręci się jak głupi i potwór również przez co nie można w niego trafić myszką, można niszczyć paczki z odległości 2 metrów...Trochę bez sensu jest pakowanie skilli w coś innego niż siła bo resztę można w miarę tanio kupić w sklepie który nosimy przy sobie.. I to menu główne jest jakieś takie puste, a ponadto gdy włączyłem READMY to po jego wyłączeniu od kopa wsadziło mnie do gry bez wybierania czegokolwiek.. Aff.. Myślę że się troszku rozpisałem xD

A co do tego że jest podobne do cora, to to nawet nie jest podobne.. bo ma całkiem inny system ataku, nawet animacji ruchu postaci przy tym nie ma.. Prędzej almora jest podobna do cora niż to ; D

Niestety nie mogłem sprawdzić i ocenić dźwięku ale skoro to dźwięk z znanej i dobrej gry to pewnie będzie dobry, tylko czy pasuje? Nie wiem.

 

Ocena: 3/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...