Skocz do zawartości

Czego baliście się w dzieciństwie


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Po filmie 'laleczka czaki',pochowałem wszystkie maskotki bo bałem się że ożyją.

A tak to:

Buki z muminków,piwnicy,wysokości,ciemności,koni,kruków,aniołów,diabła,kamienic,torów kolejowych,lasów.

Wiem nie byłem normalnym dzieckiem;/

I tak nie wymieniłem wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Buki to ja się nie bałem, zawsze czekałem na nią w napięciu. :D Muzyka w tle zawsze roksiła.

 

Natomiast w dzieciństwie, jako paruletni gżdyl, naoglądałem się jakichś popapranych horrorów klasy B i C z mnóstwem mocnych wątków gore (era VHS), a potem miałem schizy. Nie wiem czemu rodzice pozwalali mi oglądać takie rzeczy. Pamiętam jakieś sceny kanibalistyczne, gwałty na obdzieranych ze skóry kobietach itd. :(

 

Potem miałem dosyć częste motywy senne o tym jak to bramy piekelne się otwierają i trupy zaczynają siać smierć na świecie. Drugim motywem bardzo często powtarzalnym było zamknięcie mnie w poniemieckim bunkrze skąd nie było ucieczki i tam czaił się taki diabeł z rogami co to mnie potem gonił, doganiał, ale budziłem się w ostatnim momencie.

 

Wskutek tych snów czasem bałem się, że w nocy przyjdą do mnie duchy zmarłych oraz, że mi przez okno wleci czarownica na miotle. :( I jeszcze się kosiarza bałem, że mi odbierze życie pewnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny, co może być strasznego w piwnicy czy strychu. :| Ja się ciągle jednej rzeczy boję, ale nie powiem, bo to tajemnica i ktoś może stalkerować to forum. ;)

Tak naprawdę Ranmus boi się Bagna, który zhakuje mu GMClan ;)

 

Co do mnie to nigdy nie lubiłem pająków i robactwa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały czesto miałem takie sny że szedłem gdzies z rodzicami pózniej się odwracam a ich nie ma i zostaje sam w np. ciemnym lesie dopóki mi nie wyskoczy jakiś potwór. A tak to sie panicznie bałem ciemności (teraz to bardzo lubie ciemnośc), pająki i wszelkie robactwa to nosiłem na rekach a teraz nie wezme wszystkiego blee xD no i bałem się jeszcze potworów z bajek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej balem sie tego stwora:

591621ns8.gif

Pozatym zaczalem sie tez bac Wloczykija po tym jak zrobil ten latajacy statek. Ta bajka na prawde miala duzy wplyw na moja psychike o.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się panicznie boje pająków aż do teraz (to jakaś choroba?)

aa i jeszcze bałem się moich drzwi xD bo w dziecinstwie śniło mi się co chwile jak mnie goniły ;/ i wydawało mi się że się ruszają.. ale nareście teraz mieszkam na innym mieszkaniu no a te drzwi są już przeszłością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny, co może być strasznego w piwnicy czy strychu. :|

Mówisz tak bo nie byłeś u mnie w bloku w piwnicy.

Ja jak byłem mały czesto miałem takie sny że szedłem gdzies z rodzicami pózniej się odwracam a ich nie ma i zostaje sam w np. ciemnym lesie

Tego to nigdy nie zapomnę.

Ja się panicznie boje pająków aż do teraz (to jakaś choroba?)

aa i jeszcze bałem się moich drzwi xD bo w dziecinstwie śniło mi się co chwile jak mnie goniły ;/ i wydawało mi się że się ruszają.. ale nareście teraz mieszkam na innym mieszkaniu no a te drzwi są już przeszłością :)

Drzwi cię goniły?Ach te wspomnienia z dzieciństwa.

 

Miałem też w dzieciństwie książke religijną,były tam aniołki z dużymi oczami,i cała książka i oprawa była tak dziwnie zrobiona,aniołowie zawsze mi się ze śmiercią kojarzyły,więc płakałem gdy babcia mnie zmuszała do czytania tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...