Skocz do zawartości

Zablokowane Sonda - Program do grafiki rastrowej


kamciog

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem początkujący w gimpie będzie umiał więcej niż początkujący w photoshopie bo jest on z lekka trudniejszy w obsłudze, amatorom radzę GIMP

jest wciąż rozbudowywany :P i łatwy w obsłudze no ale potem to może nie wystarczyć "advancerom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem nauczyć się GIMPA, ale za nic nie mogłem się połapać w tym programie. Nie podoba mi się i już. A jak już mam coś zrobić, i widzę kilkanaście otwartych okienek do narysowania prostego gifa to już mnie naprawdę trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam odpowiada PS mi gimp, może dlatego że nie jestem jakimś gościem który potarfi takie rzeczy które przewyższają gimpa ;p jak mi jest potrzebny gif to go robie w parę min i gotowe z obrazkami też i nie jest to wcale wywalone w kosmos to fakt ale jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, nie ma najlepszego programu graficznego z tego co widać z waszych "rozmów"... Dla jednego najlepszy jest PS, a dla drugiego GIMP... Więc ten temat widocznie jest założony tylko do popatrzenia na wasze kłótnie... Radzę zamknąć ten temat, bo to jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIMP według mnie przewyższa Photoshopa pod względem ceny... Jest darmowy, a funkcjonalność ta sama.

Do szybkiej obróbki zdjęć lub byle czegoś używam Paint.Net

GIMPa używam do wszystkich innych rzeczy jakich nie potrafi Paint.Net (czyli duuużoo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...