Skocz do zawartości

Wasze Zwierzaki


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koty są najfajniejszymi zwierzakami. Po prostu są takie fajne... :) A psów ogólnie jakoś nie lubię :x

Nie rozumiem, jak można lubieć koty !

Te koty są takie wścibskie i fałszywe :angry1:

(Kup sobie 12 kotów, to mnie zrozumiesz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak można lubieć koty !

Te koty są takie wścibskie i fałszywe angry1.gif

(Kup sobie 12 kotów, to mnie zrozumiesz...)

No i co? Ale cię nie zagryzą. A ja nie rozumiem jak można lubić psy. O! A tak btw po co mam sobie kupować 12 kotów? :) Jeden mi wystarczy.

 

@up: mnie psy ogólnie nie lubią. Jestem sobie u kumpla, i to już 3 raz, a jak go nie ma w pobliżu a pies przyjdzie to zaczyna się na mnie rzucać :/

U innego kumpla też tak miałem. Tamten mnie ugryzł a bywałem stale u niego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psy

-jeśli duże obronią

-są towarzyskie

-też można się przytulić

-można nauczyć go sztuczek

-są mądre

-można się z nimi bawić

-są wierne

Towarzyskie są, można przytulić to zależy jaki, bo tulenie jakiegoś amstafa nie jest moim marzeniem. Ze sztuczkami to świadczy o ich bezgranicznym głupim posłuszeństwie :P

 

Nie rozumiem, jak można lubieć koty !

Te koty są takie wścibskie i fałszywe angry1.gif

Że tak powiem, sam jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...jestem naprawdę zrzyty z moim kotem :)

on jest starszy odemnie od 2 miesiące i był od zawsze,a więc nie wiem co będzie jak zdechnie :/

jej imie to cizia,ponieważ mój ojciej kiedyś powiedział że "fajna z niej cizia" i tak przystało xd

CIZIA ROX! :D jeszcze nigdy nie widziałem tak kolorowego kota,miałem jeszcze kiedyś rudego kota ale jakiś debil go pobił szpadlem i mój ojciec znalazł go jak szedł do pracy bo czołgał się po ulicy :/uśpiło się go i trudno..

 

PS. sory że nie dałem wcześniej foty,ale nagła sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda:

 

Heh gusta _^_ Koty są fajne bo:

- są małe - heh Liza jest mała :P

- mniej kłopotu - czy z psem tyle kłopotu? pudel nie linieje, a wyjście na spacer raz na jakiś czas to przyjemność.

- mogą wejść na kolana i się przytulić, nie brudząc cię całego nie rzucając się na ciebie i wylizując ci twarzy - Liza z reguły nie brudzi - gorzej z nie lizaniem xD Ale jak jest zmęczona to się położy ma kolanie spokojnie...

- nie robią rozpierdzielu w domu - heh pudel miniaturka raczej nie zrobi xD HCociaz zawse lubiła papier toaletowy. Kiedyś mama jak ychodizła do pray zapomniała amknąć drzwi do ławienki..../ Liza przez 5 godzin całą rolkę papieru toaletowego rozmieściła po całym domu (oprócz mojego pokoju - jest zamykany). Sprątałem to z 15min :D

- są takie milusie <D - no Akurat Liza jest milusia :)

 

POzatym mam niemiłę doświadczenia z kotami przez ciocię - która ma kota.

Takiego czarnego, wrednego. Nie pozwala podejść do miski, drawie wsyzstkich, nawet panią... Ale boi się Lizy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem: koty i psy rox! BTW. Zależy jakie, bo np. nie lubię któw syjamskich i perskich, a z psów lubię tylko owczarka niemieckiego i husky (kolega ma takiego z błękitnymi oczyma, dlatego jest fajny). Nie lubię za to rotweilerów, pit bullów i innych morderczych ras.

 

W sumie kot jest dobry w domu, a pies na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tylko głowę? :| Ja znalazłem kiedyś na ulicy (nie w centrum miasta ofkoz), jak szybko biegłem na autobus, zdechłego borsuka. Ale futerko miał całkiem ładne, więc w sumie trzeba było brać ścierwo i przerobić na czapkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze kawałek łapy, ale ona nie była aż taka ładna. I nie wiem po co komu reszta że zabrał...

acha i znalazłem jeszcze kiedyś kotka na wjeździe do stacji benzynowej. Nikt go nie zabrał więc po paru miesiącach tylko wtajemniczeni wiedzieli że to był kiedyś kot... po pół roku ktoś się zebrał i go wyrzucił.. na trawnik 3 metry dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem rozjechanego lisa! Jak jechałem na trening, taką drogą przy lesie. Jade sobie a tam na środku rozjechany miał taki fajny ślad opony na samym środku a po dwoch bokach wychodziły wnętrzności. Ciekawostka:Jak wracałem 2 godziny pozniej to juz go nie było Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

U mnie na działce to czasem jakiś ptak walnie z całej pety o szybę tarasu, innym razem kot z dachu altanki zleci na głowę ukręcając kark... I kto to wymyślił, że koty zawsze spadają na cztery łapy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...