Skocz do zawartości

Ozdabiamy zeszyty


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Zobaczymy czy temat wypali czy nie, ale chwalimy sie już swoimi grafikami, chwalimy się muzyką... a jestem ciekaw jak ozdabiacie na nudnych lekcjach swoje zeszyty - bo skoro jesteście twórcami gier i jesteście kreatywni (sorry, że mam o was takie dobre zdanie, ale cóż), to pewnie coś tam bazgrolicie :P Zobaczymy co :P

 

Na pierwszy ogień mój zeszyt z polaka (zaznaczam, ze zapisałem w tym roku 10 stron :P) :

 

https://gmclan.org/uploader/23/img_059.jpg

https://gmclan.org/uploader/23/img_060.jpg

https://gmclan.org/uploader/23/img_061.jpg

 

(spostrzegawczy zauważą kod na wysyłanie mejla w php oraz inicjację i wyłączenie 39dll)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A tak btw. to tam jest wiele ciekawych scen. Kilka motywów z obozami to może niezbyt przyjemne akurat, ale ostatnio o tym jest na polskim :P Ale mamy na przykład kobiece łono, kilka członków, mamy dwoje ludzi którzy się całują, mamy czołgi, mamy WTC (11/09), gdzieś jest postać niosąca krzyż na plecach (hm to ja pewnie), gdzieniegdzie widać wyspy i statki - to z kolei concepty do gry Nemesis Crew, a w dwóch miejscach znajdziecie nawet nazwisko i zarazem qsywke dziewczyny z którą byłem na studniówce, ale to już bym musiał wam dokładniej wytłumaczyć, bo to trochę to zagmatwałem :P Często powtarzają się też litery am - obmyślałem logo dla Areopagu Młodych :P W sumie to większość tych rysunków coś przekazuje sobą, ale jak widać tak z głowy to nie zbyt potrafię malować :P Kiedyś często malowałem scenki z życia szkoły ze sporą dozą humoru (takie karykatury).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się uważać na lekcjach, także bazgrół zbyt dużo nie ma :P Tutaj macie te, które udało mi się znaleźć. (sory za kijową jakość, ale robione było moim Czokletem ;/)

 

Muzyka

Wiedza o społeczeństwie

Historia

Matematyka

? - najgorsza jakość

Religia - ksiądz się trochę zdziwi gdy zobaczy ten kolorowy napis :D

Przyroda (z 4 klasy - akurat leżał na biurku to i jego ciachnąłem

Fizyka

 

Wszystko z tych takich ostatnich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy nie patrzą to im zabieram zeszyt i rysuję pentagramy XD Jednak niektórzy nie znają granic i obrażają nauczycieli w czyichś zeszytach...

 

Ja mam mało bazgrół, bo nauczyciele się bulwersują... Hmm... mam skaner, ale nie przypominam sobie strony w zeszytach, którą mógłbym pokazać. Chyba, że można pokazywać swoje zapiski (na końcu zeszytu badam sobie właściwości matematyczne i rozwiązuję trudne zadania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni roxi :D

Tył z matmy xD.

O zapomniale dać tego. To też matma i background z buster swordem xD.

Nie wiem co to za ptak, ale ogółem, to jest to zupgradowane drzewko decyzyjne(dziupla, ptaszek, aloes, palmy i trawka xD).

EDIT: Aaa. W trzecim? To to miał być chocobo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...