Skocz do zawartości

Ozdabiamy zeszyty


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i lepiej?

 

może przyozdobić tak twój zeszyt i gratis od razu ciebie?

 

nie wiem czy gralście w gre "propaganja"", większość spritów w tej grze to właśnie skany z zeszytów

 

mam na dysku,ta mapa miasta jest dobra,ogólnie postacie na kartce rysowane niebieskim długopisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam nikt nie psrawdza zeszytów?
Niezbyt. A Tobie sprawdzają? Ja ogólnie mam pogląd, że zeszyt jest dla ucznia i co on tam pisze i jak pisze to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie cierpię, gdy nauczyciele wpychają łapska do mojego zeszytu i pierdzielą głupoty o brzydkim piśmie, albo że na marginesie jest obrazek. ;f To nie jest jakiś zeszytowy konkurs piękności. Co mi przyjdzie z super estetycznego kajetu, jeśli nie będzie w nim istotnych informacji, które są potrzebne przede wszystkim MNIE, a nie nauczycielowi, którego powinno g**no obchodzić, w jaki sposób te informację zapisuję i czy mam namalowanego smoka na marginesie, czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Background w zeszycie hitem roku... :D

 

Nie no, kto by tam sprawdzał zeszyty, ja np. mam takie w których jeszcze nic w tym roku nie napisałem, bo i po co :P Z polskiego mam 10 kartek zapisane, same tematy, to co dałem to jest najbardziej obfita lekcja w sumie :P Dla porównania z matmy na ostatniej tylko lekcji zapisałem 8 kartek :P

 

Przestali nam sprawdzać zeszyty od czasu gdy zaczęły pojawiać się ptaszki (bardzo modne w naszej szkole). W sumie nawet jak sie idzie do kibla to z zeszytem, bo można po powrocie nawet kilkanaście ptaszków zastać. Kilka mam nawet namalowanych na zapisanym materiale i już nieczytelny jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt. A Tobie sprawdzają? Ja ogólnie mam pogląd, że zeszyt jest dla ucznia i co on tam pisze i jak pisze to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie cierpię, gdy nauczyciele wpychają łapska do mojego zeszytu i pierdzielą głupoty o brzydkim piśmie, albo że na marginesie jest obrazek. ;f To nie jest jakiś zeszytowy konkurs piękności. Co mi przyjdzie z super estetycznego kajetu, jeśli nie będzie w nim istotnych informacji, które są potrzebne przede wszystkim MNIE, a nie nauczycielowi, którego powinno g**no obchodzić, w jaki sposób te informację zapisuję i czy mam namalowanego smoka na marginesie, czy nie.
Czasami musimy zrobić jakąś prace w zeszycie, którą później sprawdza nauczyciel. Albo jak się przeszkadza na lekcji, to nauczyciel sprawdza czy ten toś coś wogóle zrobił, jeśli nie, to dostaje 1 za prace na lekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami musimy zrobić jakąś prace w zeszycie, którą później sprawdza nauczyciel. Albo jak się przeszkadza na lekcji, to nauczyciel sprawdza czy ten toś coś wogóle zrobił, jeśli nie, to dostaje 1 za prace na lekcji.
Kolejny głupota - uczeń nic nie zanotował, to jego sprawa. Nauczyciel jest jakimś Strażnikiem Prawa i Sprawiedliwości? A prace pisemne powinny być oddawane na oddzielnej kartce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestali nam sprawdzać zeszyty od czasu gdy zaczęły pojawiać się ptaszki (bardzo modne w naszej szkole). W sumie nawet jak sie idzie do kibla to z zeszytem, bo można po powrocie nawet kilkanaście ptaszków zastać. Kilka mam nawet namalowanych na zapisanym materiale i już nieczytelny jest tongue2.gif

Uczysz sie w mojej szkole ? Czy wszędzie tak jest ?

 

Dobra nie pisać tylko pokazywać tongue2.gif

Ale co ptaszki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi się nie chce skanować, ale oto co mam:

- trójwymiarowe, kunsztownie wykonane figury geometryczne

- sudoku i obrazki logiczne (układane przeze mnie)

- graficznie przedstawione algorytmy zmniejszania wielkości obrazków

- co najmniej jeden portret Kopalnego (jak nie wiecie kto to jest, to się wstydźcie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...