Skocz do zawartości

Zablokowane Spartan


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zaraz wpada kumpel wiec dojdzie wieksza roznorodnosc glosow spróbuje podmienić wersje wieczorem

@UP

zobaczysz po podrasowaniu :P

dobra w sumie sam obrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, piszcie ile wam się udało usiekać najwięcej glory bo moge zawsze jak cos podkalibrować poziom trudności w góre lub w dół.

ja zdobyłem 7205 i wiele więcej sie już chyba nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mwahaha, 7300, po czym skończyli się przeciwnicy, co w sumie dało 7600.

http://img337.imageshack.us/img337/1854/spartabw5.jpg

Powinien być jakiś bonus za taką małą ilość straconego życia XD

Btw, moja taktyka: biegam tylko z włócznią i zadaję ciosy w dół. Dzięki temu wyprzedzam wrogów uderzających w dół i środek, a ci skaczący nie zadają mi obrażeń =D Mało to stylowe, ale skuteczne ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mwahaha, 7300, po czym skończyli się przeciwnicy, co w sumie dało 7600.

http://img337.imageshack.us/img337/1854/spartabw5.jpg

kurde hehe i nawet ja Twojego rekordu pobić nie moge :D

ale to dobrze, poziom trudności pierwszej bitwy jest chyba w sam raz :)

@Borek

z jednej strony dobrze ze dopiero sciągnałeś :P poprzednie wersje to taka pokazówa bardziej a w to można już lajtowo pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magowie są w trakcie animowania, także będą na dniach. wykminiłem takie cos każda kolejna bitwa = 1 nowy rodzaj przeciwnika. będą magowie/ persi z tarczami / typek na nosorożcu, ale to bardziej kolejny bajer w stylu strzał i wciskanie przycisku w odpowiednim momencie niż przeciwnik / no i Ci nieumarli jeśli zdąże. a do końcca konkursu 40 pare dni wiec nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad takim mykiem jak w backdownie - po zabiciu iluś tam włącza sie taki jakby berserker, czerwony ekran, szybsze ciosy itp. zobaczymy, wszystko zależy od czasu w tym momencie

EDIT.

acha - jak sie podoba krew? :P nie wiem czy zostawic jak jest czy upgradować dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw zajął się łączącymi się kombosami (10 zabitych bez rany +150 [jak teraz], ale już 20 to np. +450) i na koniec bitwy punkty za czas, ilość np. odciętych głów itd ^^

 

A krew może IMO być, ale na lepszą nie będę narzekać XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi +10 i +20 sie zrobi, dobry pomysł..

za odcinanie głów są bonusowe punkty, ale puki co za mało (15 głów - 150 punktów, i na tym bonusy sie kończą) ew. punkty wpadające w zależności od energi która została po zabiciu wszystkich.. bo czas? z tego chyba zrezygnuje, i tak warto koscić wszystkich jak najszybciej, bo jak sie ociągasz to zbiera sie ich coraz więcej i więcej i pojawiają się problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, w czym animowałeś te "składane" ludki :D? Tak jakby szkieletowo się ruszały, ale widziałem, że to całe animacje, jednak widać jak na dłoni, że są składane z części. Ręka, noga, mózg na ścianie.

 

Najbardziej rozwaliły mnie te okrzyki xD "aaaa my leg!" xD. Się wczuj bardziej, nie wiem, weź nóż i wjeb se w nogę, tylko nie zapomnij mikrofonu włączyć... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... to tego juz nie czaje, gierka sie zawiesiła w 1 stepie :-I, od drugiego stepa są już rysunki i z tego co rozumiem sie nie wlaczyly nawet... to nie wiem pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem, wlasnie dlatego warto wrzucać jakąś betę.

Próbowałeś włączyć kilka razy i zawsze ten sam skutek?

najgorsze jest to ze nie wiem skad sie takie cos bierze ;/

loading wew. gry moze trwac ze 2-4 minuty, ale postarałem sie urozmaicić swoimi bazgrołami jakos ten czas :P moze inaczej napisze to wczytywanie...

 

Propa, w czym animowałeś te "składane" ludki :D? Tak jakby szkieletowo się ruszały, ale widziałem, że to całe animacje, jednak widać jak na dłoni, że są składane z części. Ręka, noga, mózg na ścianie.

 

Najbardziej rozwaliły mnie te okrzyki xD "aaaa my leg!" xD. Się wczuj bardziej, nie wiem, weź nóż i wjeb se w nogę, tylko nie zapomnij mikrofonu włączyć... xD

okrzyków już jest dużo wiecej, znalazło się nawet miejsce na nasz ulubony polski przecinek w tle, dlatego momentami dzwieki bardziej przypominają ustawke kiboli niż pole bitwy, ale efekt całkiem śmieszny.

Mi sie osobiście "aa my leg" podoba :) "This is sparta" trzeba zmienić bo nawet nie słychać co on krzyczy.

Ale nie mówcie że dźwięki jakie wydaje leonidas jak dostaje są złe :P

(chodzi o to "Poł" i "Taah")

A co do animacji, znalazlem taki smieszny programik kiedys "Skeleton" na 64digits. próbowałem zrobic kiedyś tym lucky daya, teraz używam do souljah i spartana. ma swoje plusi i minusy :)

@DOWN

no dokładnie, dlatego zawsze uważałem że pivot sux.

 

Zamiast używać "@DOWN" piszemy nowy post

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Jest duuużo lepsze, niż poprzednie. (demko)

Fajny jest ten ostrzał, poprawione menu i na koniec jak kolo dobija ostatniego Persa... :P

 

Moje wyniki:

 

Za pierwszym razem: 4760

Za drugim razem: 6670 - przeszedłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich ktrzrzy dobijali wszystkich persów i zgarniali ponad 7000 punktów zapewne ucieszy fakt, że glory jest naliczane przez znacznie wieksza ilosc "wyczynów", choćby za zabicie, 10,20,30 itp. w góre bez straty energi. "wystarczy" zabić 50 i już wpada dodatkowy tysiaczek, i tym sposobem ilość możliwych punktów do zdobycia jest właściwie nieskończona, chociaz ja jestem cienias i dojechalem tylko do 10000 :)

Ogólnie mamy już 2 bitwy (2 dużo, dużo trudniejsza, mimo że tylko 1 nowy rodzaj przeciwnika(, na 4 zaplanowane. I już niedłogo pełna wersja :D Bless Aj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double posta.

do rzeczy.

http://www.gmclan.org/up993_4_spartan_nowszynieco.html

nieconowszawersja:)

2 bitwy, więcej bonusów i magicy z granatami w skrócie :D

a i poprawione dźwięki, musze dodac jeszcze w tle odgłosy 'stali', których definitywnie brakuje.

a i menu jest zrobione na szybkości więc nie czepiać sie :P

miłego grania

wyskakuje jakiś błąd. moja wpada, giera próbuje wczytać plik którego i tak nie powinno być. w każdym razie kliknięcie ignore nie powoduje żadnych późniejszych niedogodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...