Skocz do zawartości

Best of GMC


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A po screenie SoulJah... Myśle, że to będzie fajna gra :)

Souljah to taki mój "personal best" i w ogóle gra życia. ale za szybko jej nie skończe więc sie chyba nie załapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Souljah to taki mój "personal best" i w ogóle gra życia. ale za szybko jej nie skończe więc sie chyba nie załapie :)
Trzymam kciuki za ten projekt, bo BACKi jakoś mi nie leżały, a ostatnie demo SoulJaha bardzo mi się podobało. =p

 

:o To zrób grę która przyciągnie tyle graczy i osiągnie taki sukces - grają w nią ludzie nawet z zagranicy :]
Tak czy inaczej, Dawidss ma prawo nie lubić Almory, nieprawdaż? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scerze mówiąc to ta gra MAGI powinna być na 1 miejscu a almora na drugim, wiem że almora jest nasza ale Magi powinno być 1... tongue2.gif tongue2.gif

 

Zrozumialem z tego tyle, ze myslisz, ze to jest jakis konkurs, i ze Magi powinno byc wyzej od Almory... A MOZE GNYSEK ROBI LISTE ALFABETYCZNIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko lista najlepszych gier, bez wywyższania, która jest lepsza.

ohmy.gif To zrób grę która przyciągnie tyle graczy i osiągnie taki sukces - grają w nią ludzie nawet z zagranicy emot11.gif
To ja mogę się ciebie przyczepić, czemu ciągle wychwalasz Almorę i inne Borkowe dzieła pod niebiosa, skoro są inne lepsze gry, w które grają nawet ludzie z zagranicy! To jest jego prywatne zdanie, że nie widzi w Almorze nic specjalnego i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę się ciebie przyczepić, czemu ciągle wychwalasz Almorę i inne Borkowe dzieła pod niebiosa, skoro są inne lepsze gry, w które grają nawet ludzie z zagranicy! To jest jego prywatne zdanie, że nie widzi w Almorze nic specjalnego i tyle.

Ale bez przesady że Almora jest do kitu -gdyby nie wybijała się spośród zwykłych RPGów na pewno nie przyciągnęła by tylu graczy i nie miałaby tylu fanów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady że Almora jest do kitu -gdyby nie wybijała się spośród zwykłych RPGów na pewno nie przyciągnęła by tylu graczy i nie miałaby tylu fanów :P

zapominasz o tym ze to jedyne mmorpg w gmie ktore dziala i jest w miare ok, bo reszta lezy i kwiczy nawet na na oficjalnym forum gma.

Alma nie ma konkurencji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Już dajcie spokój z tą Almorą. Czy ją lubicie czy nie, trzeba przyznać, ze gra prezentuje się dobrze i tyle. Zwłaszcza na tle waszych Catch The Clownów.

Nie pytam która gra najlepsza, pytam, które są DOBRE (niekoniecznie najlepsze) - takie, których nie trzeba się wstydzić i można coś dobrego o nich powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...