Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Prawdę mówiąc Sadam jest strasznie leniwy... tongue2.gif
I kto to mówi! xD

 

Wybacz, ale czasem każdy ma takie dni że nic mu się nie chce... A to ze ja mam ich więcej niż np. ty to już nie jest moja wina... ;> Zresztą, gdyby ktokolwiek raczył mnie powiadomić o treningu, chyba bym go ozłocił, a nie pisze do Marmota, kiedy jest trening a on pisze że był o wpół do 2 ==' No ludzie, sorry ale ja np. Czasem chodzę do szkoły w przeciwieństwie do niektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiesz. Treningi są częściej, a co do lenistwa twojego, to mam ci przypomnieć o AAGM :P ? Byłeś tak długo redaktorem, a nic poza twoim przykładem do Basic4GL który sam musiałem dodać, nic nie zauważyłem twojego :) . Pozatym zawsze możesz o kogoś poprosić o trening, lub znaleźć pusty i pojemny serwer, podać wszystkim jego ip i robić trening :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, my jesteśmy jednym z lepszych klanów ! Nie rezygnujemy z walki nawet, jeśli wiadomo, że nie mamy szans ! Każdy klan (lider) chwali nas za to, że nie tchórzymy :] Inne klany to "a nie oni są silniejsi to z nimi nie gramy". Tak jest, a to że przegrywamy to kwestia doświadczenia, jak byście sobie pograli tak z 3h w TDM z 10 botami vs wy to też byście grali tak jak ja ;) Myślicie, że jak się uczyłem grać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?......... ja narazie nie wybieram ;) . Bo myśle że sadam jest taki jak ja :lol2: .Czyli ?? .Czyli zawsze kiedy jest na kompie chce grać w soldata .

:thumbsup: Jak powruce do zdrowia to będę z nim całyczas grał . :lol:

Teraz taż moge grac bo mi tego gipsu już ubyło , ale nie mam tekiego cela jak dawniej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co .. dziś zapytałem się pietrusa czy chce grać a on mi na to :

że nie chce ............. Co to za lider ?? :blink:

Zniego nic nie wyrośnie .

Bo jeszcze nie jestem liderem, no ale chyba tego nie widzisz ;) Zresztą mam co robić - nie moge cały czas grać!

 

PS. Co do tego "Zniego nic nie wyrośnie ." to poprostu ręce opadają... Z tego można wywnioskować, że przez to nie granie w Soldata będe nikim ;) Brawo dla Krzyha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja mam parę innych pytań mnie frapujących. Dlaczego jak był tworzony klan soldata, to NIKT sie mnie nie spytal co JA sadze o tej nazwie, bo rozumiem, ze uzywanie skrotow GMC, GMCLAN, Game Makers' Clan ma cos wspolnego z gmclan.org? Jesli tak to postapiliscie nieladnie robiac to bez mojej wiedzy za moimi plecami. No dobra, pomyslalem "niech wam bedzie" i zrobilem uklon w strone klanu i zasponsorowalem konto www, niech bedzie klan soldata GMCLAN. No wlasnie, dalem konto, ale od czasu jego zalozenia nic sie z nim nie dzieje. Czyli to oznacza, ze moge juz je usunac? A teraz jak, piszecie o tym jak klan jest w ciezkim kryzysie, to przychodzi Sadam i nie wiadomo czemu zaklada nowy temat (zamiast kontynuowac dyskusje w starym, bo nie widze roznicy w tresci) o wdziecznej nazwie www.soldat.gmclan.org (o co chodzi? myslalem, ze otwarcie strony, a poza tym to nie trzeba www, bo to poddomena poddomeny) i jeszcze go podpina? Skomentuje krotko: Zenada, tak kiepskiej organizacji dawno nie widzialem. Jezeli nawet porozumiec sie z soba za dobrze nie umiecie, to dlugo w tej lidze chyba nie pobedziecie.

 

Mam nadzieje, ze moj post to swojski policzek na przebudzenie. :]

 

ps. Jutro zobaczymy czy bedzie konkurs z kluczykiem do wygrania (na pewno juz nie 3 ;P ), bo mam ostatni egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeżeli chodzi o ten temat, to przyznaje się - Zrobiłem błąd. Uznałem że stworzenie nowego tematu będzie bardziej odpowiednie niz podpinanie tego starego w którym nie dość że pełno postów było jeszcze przed powstaniem klanu, i dotyczyło tylko prośby o przyjęcie. Temat nazwałem tak, ponieważ po rozmowie z Tymonem dowiedziałem się ze tego samego dnia ma się już pojawić wersja php strony na koncie sponsorowanym przez Ciebie. Widzę jednak że po prostu Tymon nie wyrobił się, z php i tyle.

 

Btw. Kto pisał że klan jest w ciężkim kryzysie ? Te osoby które w ogóle nie grają ? Według mnie, klan ma się dobrze a jedynym problemem w chwili aktualnej jest brak pojemnego servera który mógł by pomieścić chociaż 2 teamy po 4 osoby. Pomimo tego, ja z Tymonem staramy zapewnić klanowiczom jakieś 2 godzinne servery do pogrania, czasem sie to udaje, a czasem nie. Proste...

 

Jezeli nawet porozumieć się z sobą za dobrze nie umiecie
Przykro mi to mówić ale jedynymi osobami z którymi rozmawiam/rozmawiałem o sprawach klanu to Tymon, Marmot i Woock. Z innymi jak kontaktu nie miałem, tak nie mam i nie zanosi się żebym miał.

 

Inne tematy które poruszyłeś w swoim poście nie dotyczą mnie, więc nie będę na nie odpowiadał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma, przepraszam cię, ale ja też mam szkołe (miałem :P ). Nie mogę robić dwóch rzeczy na raz. Licze że mnie zrozumiesz. Marmot też nie potrzebnie się porywał z tą pomocą w pisaniu stronki. Jutro wrzuce już (prawie) gotową wersje strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wymyślił tą walke na pięści :angry:

Argh... Ludzie - co wy macie do tych minigunów? Jeszcze raz kogoś zobacze na meczu z minigunem to zabije :/

Brawo Pietrus, ja tak robie z każdym wrogiem :lol: Najgożej jest w CTF bo niektórzy latają sobie na minigunach?!

I czemu często nie ma berety? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...