Skocz do zawartości

propaganja

Użytkownicy
 • Zawartość

  3511
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O propaganja

 • Tytuł
  zawodowy rozkminiacz
 • Urodziny 07/25/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.google.com

Previous Fields

 • Team
  Zielone przymierze w atmosferze
 • Nagrody
  Najlepszy Film (CA 2014)
  Najlepszy Film (CA 2013)
  Najlepsza Gra (Tymony 2008)

Profile Fields

 • Skąd
  nie pytaj...
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Ja po prostu lubie zap******ć

Ostatnie wizyty

35917 wyświetleń profilu
 1. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  I finał:
 2. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Przedostatni, Odcinek 6:
 3. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  dzięki! odcinek 5:
 4. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Odcinek 4:
 5. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  ODcinek 2:
 6. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Celowałem w tak zwany humor bardziej wyrafinowany, ale znalazło się miejsce i na "kupsko" i na drobne złośliwości. Więc 30 lat to też pewnie mało
 7. "Obrońc Głogowa" film pełnometrażowy

  Film trzeci, ale pełen metraż drugi (choć mówiąc szczerze mam jeszcze jeden niepublikowany krótki metraż na dysku, czekający na lepsze czasy). Pierwszy odcinek Obrońców:
 8. Zapraszam do oglądania:
 9. "Obrońc Głogowa" film pełnometrażowy

  Najnowszy zwiastun, jeszcze ciepły:
 10. Patronite

  Chciał nie chciał, musiałem założyć Patronite. Film Obrońcy Głogowa niemal skończony, ale ciągle brakuje paru tysięcy na sfinalizowanie projektu. Oprócz tego na horyzoncie majaczy kolejny film (o latach 1918-1921) - ale o tym więcej niebawem. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć produkcję filmów o Polskiej historii zapraszam tutaj: https://patronite.pl/amorpatriae Jeśli ktoś chciałby pomóc w mniej wymierny ale równie ważny sposób prosze o udostępnianie gdzie się da. Tutaj zwiastun produkcji:
 11. Galeria Grafik

  bardziej pracochłonny plakat filmu: i dwa stosunkowo szybkie portrety:
 12. Koszmar Sarmaty

  z tripem to jest długa historia, w wielkim skrócie to się w czasie produkcji Tripa nawróciłem, przez co nie bardzo mogłem i chciałem później brnąć w fabułę nawiązującą w dziwny, opaczny sposób do Biblii, i zacząłem nawet tą fabułę zmieniać..ale generalnie etap produkcji tak zaawansowany (w końcu cztery lata produkcji) że nie było już sensu. Potem wciągnęły mnie już filmy. A filmy poznikały bo mi sie po "Ludobójstwie" ukrainiec wkradł na konto youtube i kasował jak leci.
 13. Koszmar Sarmaty

  a to oczywiste i jasne że postarania i pracy trzeba, pytanie czy kwestia warta zachodu :) powiedzmy że "badam rynek" jak narazie, po tripie mam taką traumę że nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do robienia gier na pełen etat i na pełnym zaangażowaniu, w filmach czuję się dobrze, namalowanie pełnego metrażu nie wydaje mi się niczym ponad siły, wręcz wydaje się czymś miłym prostym i przyjemnym w porównaniu do tego z czym mierzyłem się dawniej, ponadto daje mi to jakąś radość i uciechę z robienia czegoś w większym lub mniejszym stopniu ważnego, a gra.. fajnie jak komuś godzinkę radości sprawi, i chwilowo tyle starczy. Żaden comeback tylko mini skok w bok, i maks na co mogę sobię przy obecnym stanie rzeczy pozwolić.
 14. Koszmar Sarmaty

  rozwijam się przecie, co myślę widać jak ktoś śledzi moje filmy - ale co innego być coraz lepszym w jakimś charakterystycznym stylu który już mam, a co innego zmieniać kreskę, styl, na coś zupełnie innego, na to już chyba jestem za stary
×