Skocz do zawartości

PatrykPlayingPOLSKA

Użytkownicy
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O PatrykPlayingPOLSKA

 • Tytuł
  Minor User
 • Urodziny 10/18/00

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  Pop3Games
 • Steam
  kuncu
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Moje zainteresowania to gry moba,tworzenie gier 2d oraz strony HTML i trolowanie ludzi Rickiem Astleyem

Ostatnie wizyty

15741 wyświetleń profilu
 1. Jak zmienić grawitacje podczas ruchu?

  Witaj na GMC ! Przydałoby się wiedzieć jakiej wersji gamemaker'a używasz.Nie wiemy ile wynoszą twoje zmienne,ciężko stwierdzić dlaczego tak się dzieje,podaj nam swój kod.Na początek upewnij się że nie masz w innych eventach wpisanej zmiennej gravity,bardzo możliwe że inny event ustawia Ci ciągle gravitacje na taką jakiej byś nie chciał. Pozdrawiam.
 2. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Fallout 4 jakoś mnie przyciągnął do tego utworu.
 3. system niszczenia struktur

  Hey ,twój problem polega na tym że zmienna "health" jest zmienna globalną ,to znaczy że wartość 200 obowiązuje dla każdego o_wall,tak samo działają zmienne"lives","score". Tu jest więcej napisane na temat tych zmiennych. LINK Zmień zmienną globalną "health" na jakąś inną zmienną,tylko pamiętaj by zmienić nazwę wszędzie gdzie twoje "health" było napisane. A twojego drugiego problemu nie potrafię rozwiązać,musisz bardziej go opisać.
 4. Uuuu,ładnie,nowy wygląd bardzo miły dla oka.GJ 

 5. Boring Cubes

  Co tu powiedzieć,za dużo tu nie ma,grafika jest taka sobie,muzyka nawet pasuje tylko szkoda że nie twoja,mogłeś dać więcej tych utrudnień,fajnie by było gdyby był licznik czasu,wtedy gracz miałby jakieś poczucie pośpiechu,gdyby gracz miał określoną liczbę żyć to też było by ciekawiej,no i niestety muszę przyznać że nazwa się zgadza. daję 3/5. Wychwyciłem parę bugów.
 6. nie lata ani nie opada

  Zobacz jego warna :D
 7. Załamanie światła

  Po co,gdy można mieć lepsze za darmo.
 8. Światła, Depth

  By zaciemnić obiekt, to ja zrobiłbym to tak. Wyczytałem z dokumentacji że w GMS musisz to dać do draw'u GML draw_self(); image_blend=c_gray; a jeżeli używasz starego GM'a to pewnie możesz to dać do create lub step GML image_blend=c_gray;
 9. Błąd przy włączaniu GMa Studio (1)

  A skąd pobrałeś instalkę GM:S ? Steam,yoyogames czy jeszcze coś innego. Also zawsze możesz sobie skopiować projekty i zreinstalować GM'a,a potem skopiowane projekty wrzucić do folderu Projects.
 10. Blokowanie się na pikselach

  Już zmieniłem na taką wartość że nie zatrzymuje się na ścianie. GML lengthdir_x(1, direction) i tak w każdym lengthdir
 11. Blokowanie się na pikselach

  GML if(collision_circle(x + lengthdir_x(1, direction) + hspeed, y + lengthdir_y(1, direction) - vspeed, 16, obj_block, 1, 1)) { // There's a horizontal collision hspeed = 0; // Cancel horizontal movement } if(collision_circle(x + lengthdir_x(1, direction) - hspeed, y + lengthdir_y(1, direction) + vspeed, 16, obj_block, 1, 1)) { // There's a vertical collision vspeed = 0; // Cancel vertical movement }
 12. Galeria Grafik

  Nie no,mi tam prace Nikasa się podobają,mają to coś,mają fajny klimacik i zawsze przedstawiają coś fajnego. ^_^
 13. Strzelanie z dwóch luf

  Problem jest w kierunku twojego lasera. Laser zawsze będzie się ustawiał w kierunku myszy,musisz zrobić sobie 2 zmienne które będą trzymały informacje o miejscu twojej myszy,i musisz do nich coś dodać by laser nie był na laserze. A tu znalazłem u siebie kod na wiązkę lasera która podąża za myszką,możesz to łatwo przerobić na tworzenie lasera w stepie. (draw) GML draw_self(); var x_ms=mouse_x var y_ms=mouse_y direction=point_direction(x,y,x_ms,y_ms); var max_length = 600; for(var i = 0; i < max_length; i++) { var lx = x + lengthdir_x(i, dir); var ly = y + lengthdir_y(i, dir); } draw_line_width_colour(x,y,lx,ly,2,c_red,c_red);
 14. Temat zbiorczy na drobnostki

  Możesz sobie zrobić obiekt który jednocześnie będzie kursorem i będzie miał kolizje.Bo szczerze to wątpię że dałoby radę pierwszemu sposobowi.
 15. Temat zbiorczy na drobnostki

  Hey,czy jest jakaś funkcja,która zaokrągla liczby,przykładowo jest 564.934 i po użyciu funkcji liczba wygląda tak 564.9 , Czy muszę samemu to jakoś napisać,na pewno by się dało,ale myślę że jest na to szybszy sposób.
×