Skocz do zawartości

Kopyciak

Zbanowani
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Kopyciak

 • Tytuł
  Smart Newbie
 • Urodziny 17.02.1999

Contact Methods

 • Website URL
  http://uzytkownicy.cba.pl/kopyciak/index.php

Previous Fields

 • Team
  Kopytko Arts
 • GG
  11927698

Profile Fields

 • Skąd
  się wziął GMC?
 • Płeć
  Male
 • Interests
  diskawery czanel
 1. Gmclanowe sny

  Serio?
 2. Gmclanowe sny

  No, to takie "rozwinięcie" Twojego krótkiego zdania ;)
 3. Gmclanowe sny

  @PoxiPol - pewnie we śnie walnąłeś ramieniem w ścianę :D @topic - Świadome sny, to sny normalne, ale w tych snach możemy sobą kierować, nie jesteśmy tylko bezwładnym widzem. W snach świadomych odczuwamy uczucia (ból, strach itp.), możemy wybierać, co mówimy, co robimy, z kim/z czym rozmawiamy. To coś jakby życie bez ograniczeń. Tam w ułamku sekundy przewędrujesz z Warszawy do Londynu, wymarzysz sobie trafienie 6-tki w totka milion razy z rzędu itp. Śpiąc świadomie wiemy też, że to tylko sen. To dla tych, którzy nie kapują, co to świadome sny. A! Jeszcze jedno. Ja zazwyczaj, jak śpię normalnym snem, i coś mi się śni, to widzę siebie z widoku 3-ciej osoby. Za to w świadomych snach widzę wszystko z własnych oczu, mam widok z 1-szej osoby.
 4. Szukam grafika!!!!!1oneone

  puk-puk? machnie mi to ktoś?
 5. Gmclanowe sny

  @up - odpowiem na pytanie, ale co do siebie. Ja wierzę. Zdarzają się, co nie oznacza, że nie zobaczę goryla w drzwiach jak tam myślę o czymś innym. Tam się po prostu marzenia spełniają :D Za duży na to jesteś, Japan.
 6. Dodatki

  W jaki sposób?
 7. Gmclanowe sny

  @up - świadome sny rządzą. Ja to uwielbiam. A wiecie, że podobno w snach nie można nic przeczytać? Kłamstwo! Ile razy ja to robiłem...
 8. Dodatki

  @up - do czego to? PS. nowe pytanie! Ma ktoś pomysł na pytanie z pkt. 5?
 9. Silnik 3D ala Doom

  Doom nie jest w 3D. To bardzo zaawansowane 2D.
 10. Gmclanowe sny

  @4tk - nie preferuję chłopaków, ale co jest takiego podniecającego w widoku cyca? Wpiszcie sobie w google "cycki" i sobie róbcie fap-fap. ----------- @topic @Platyna - też czasem mam sny, które zdawają się trwać kilka godzin, a nawet dni!
 11. Dodatki

  @up. Aha, ok.
 12. Dodatki

  Ja nie pamiętam, który mam... Ale dzięki, mimo wszystko. PS. na pytanie 2 i 4 nikt nie odpisuje :]
 13. Przyśpieszenie

  Event Key Press [strzałka] i kod GML with keyboard_check(vk_shift) { kod na poruszanie się (odpowiednio do strzałki) z jakąś tam prędkością np.7 } else { kod na poruszanie się (odpowiednio do strzałki) z jakąś tam prędkością, ale mniejszą np. 4 } z pamięci nie napiszę Ci kodu na poruszanie się, ale chyba wiesz jak to uzupełnić, no nie? Pozdro, Kopyciak :)
 14. Dodatki

  @rifresz - dodałem nowe pytanie. ----------------- @baca - domyślam się, że INI to dla mnie najlepsze rozwiązanie, bo ich obsługa jest niezbyt trudna.
 15. Gmclanowe sny

  Ja się w takiej sytuacji jaką podałeś nie podnieciłem. Spamer! --- @topic Ja tam dużo znów wartych opublikowania miałem. Duużo. Ale nie chcę robić pośmiewiska/afery/spamu, więc więcej snów nie opublikuję. 1 wystarczy.
×