Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Uzjel

   GMClan wrócił!   12.08.2017

   GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
  • gnysek

   Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

   Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  

owyn

Użytkownicy
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O owyn

 • Tytuł
  Włosy na mydle
 • Urodziny 21.02.1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://kreweta.pl/

Previous Fields

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Tak
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  z importu
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Sex, Drugs and Rock n' Roll!
 1. Galeria Grafik

  mój pierwszy rysunek do dużego projektu w unity.
 2. Ignis

  Aż zazdroszczę ;) Mam nadzieję, że będzie aż tak bardzo grywalna na jaką wygląda. Gratulację :P Pracuj dalej.
 3. Tura #157 Głosowanie

  Jak to jest, że forum przegląda około "100" gości, a w lidze bierze udział może max. 10 (wraz z głosującymi)?
 4. Tura #157 Głosowanie

  Głos na Grandmageddon, gra mnie wciągnęła na dłuższą chwilę w przeciwieństwie do pozostałych.
 5. Tura #157 - Seria z nagrodami #2

  Ja chciałem wziąć udział, ale niestety zacznę od następnej tury :( Dawno mnie tu nie było, a sporo się nauczyłem, ale i tak gówno pewnie zrobię, bo nie potrafię wykorzystać swojej wiedzy i jestem mało kreatywny, ale się staram..
 6. Szukam gry/piosenki/filmu/książki/czegokolwiek

  Była kiedyś taka fajna gra, nawet dosyć rozbudowana - Uplink
 7. Myślałem, że takie noobstwo dawno umarło.
 8. Coraz gorsze papierosy

  Jarać blanty, taniej wychodzi.
 9. Problem z chłodzeniem laptopa

  Zainwestuj w dobrą podstawkę chłodzącą + prędkość wentylatora -> SpeedFan - chyba najlepszy jaki znam ;P
 10. Siłownia

  Na spalanie tłuszczu stosuję i będę stosował tylko i wyłącznie efedrynę z pewnego źródła. O dietę się nie martwcie, na pewno dobrą stosuję. Mięsni pod tłuszczykiem mam trochę - jestem typem byczkq :twisted: Czekam na kolejne porady, bardzo dziękuję. Chodzi mi głównie o ćwiczenia na rzeźbe, w sobotę zaczynam ;P
 11. Siłownia

  Pewnie zdziwicie się dlaczego piszę na taki temat tutaj :P Potrzebuję prostych odpowiedzi, nie nazw skomplikowanych suplementów diety itp. Moje pytanie brzmi, jak zacząć z siłownią - mam 18 lat, wiem tylko tyle, że potrzebuję na moje opony, diety redukcyjnej (jestem żywieniowcem, więc dietę mam już ułożoną). Jakiś prosty rozpis ćwiczeń na zwalenie sadła przed wakacjami (aeroby wiem...), ale coś poza tym ;P Jakąś klatę czy cokolwiek. Wiem, że niektórych rozbawiłem :sp_ike:
 12. Zarabianie w necie.

  Prowokujesz 4tk (Wiek: 11 lat)... Wiek nie ma nic do tego, ważna jest Twoja motywacja i umiejętności. Tym 4tk, możesz się pochwalić. ((nawet ja nie byłem takim trollem w wieku 11 lat, nie?))
 13. Zarabianie w necie.

  Będąc w Twoim wieku, też szukałem różnych sposobów. Przez te lata stwierdziłem tylko, że nic nie robiąc, albo klikając w reklamy gów.a się dorobisz. Wystarczy mieć pomysł i wdrążyć go w świat wirtualny. B)
 14. Szybka kasa

  Widzę, że pieniądze są wysoko postawione w Twojej hierarchii wartości... ;] Kupa z tego będzie :) Polecam pracę w sezonie na zmywaku w jakimś turystycznym mieście, pracujesz po 18h z płacą 4/5zł na godzinę ;O Jak będziesz miał szczęście to Ci wypłacą.
 15. Ostatnio mam jazdę na różne wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Zawsze jadąc samochodem w dni wolne od pracy/szkoły do rodziny, trafiała się kaseta z bardzo starymi przebojami. Za wszelką cenę nie mogę odnaleźć wykonawcy tych utworów. Kaseta zawierała piosenkę 2+1 Windą do Nieba, lecz to na pewno nie ten zespół. Wokalistką była młoda kobieta, po jakości nagrania oceniam na bardzo stary egzemplarz (być może to był zwykły pirat nagrywany przez starych). Teksty piosenek były zaczerpnięte z wierszy J. Tuwima (między innymi, wiersz "Na balkonie", refren był ich autorstwa - coś na wzór :: żyje jak chce i po to żeby żyć, mnie to nie jest potrzebne, żeby poznać Ciebie / znaleźć piekło w niebie). Kolejną piosenkę jako mi się udało zapamiętać był to murzynek bambo (również wiersz śpiewany). Był to typowy polski rock (mniej raczej), pop może podchodzący pod folk. :crying: Pozdrawiam :sp_ike: Wiem, że piszę bardzo brawurowo (błędy stylistyczne, językowe). bardzo mi zależy :crying:
×