Skocz do zawartości

Korodzik

Użytkownicy
 • Zawartość

  501
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Dobry człowiek

1 obserwujący

O Korodzik

 • Tytuł
  Zawładnęła mną próżność rangowa!
 • Urodziny 02/17/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Steam
  JudgeDeadd
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  zza węgła
 • Płeć
  Male

Ostatnie wizyty

11359 wyświetleń profilu
 1. Darmowe-Płatne Gry

  Amnesia: The Dark Descent i Amnesia: A Machine for Pigs są dostępne za darmo na hublach bublach
 2. Głos na #3, bo mnie rozbawiło
 3. Głos na Dywersant '39 Lolika, z czystego sentymentu do starych, dobrych TDS-ów.
 4. Głosuję na "test animacji idle" lwa_leo, ze wszystkich obrazków ten uważam za najprzyjemniejszy w odbiorze, sam urok po prostu. Ps. Z tym dołączeniem ankiet do tematów to nie wiem, czy był dobry pomysł, bo co zrobisz, jak głosy w ankiecie nie będą się pokrywać z głosami w odpowiedziach?
 5. CA 2017 - Dyskusja/Nominacje

  To na wszelki wypadek dam ci choć linka do pełnej wersji obrazka gnyska, bo taki rozmazany słabo wygląda: http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/2069-galeria-grafik/&do=findComment&comment=446868
 6. Khem, w zasadzie nominacje trwają jeszcze 4 godziny, do końca doby Dopisz do nominacji przynajmniej Superhot 8-bit i Siatkówka z Głową (przed chwilą nominowane przez mnie.) Od razu mówię, że mój głos leci na Superhot 8-bit; przeszedłem tylko kilka poziomów, ale znać, że gra znakomicie wykonana, choć hardcorowa pod względem trudności.
 7. CA 2017 - Dyskusja/Nominacje

  Tak jakoś mi się wydawalo, że post Uzjela liczył się jako nominacja, ale w sumie niekoniecznie musi to być prawda, tak więc zgłaszam dodatkowo: Uzjel - SUPERHOT 8-bit Anty - Siatkówka z Głową
 8. CA 2017 - Dyskusja/Nominacje

  Gra roku hamtaren - PANZER ANNIHILATION Demo roku CyberZoGA (ZombiesWillBack) - APG - Amazing Platform Game *mini* adrian09_01 - Mega Mountain 2100 Zapowiedź roku pk100 - THETA CAEDIS Chętnie nominowałbym też Broken autorstwa lew_leo, niestety autor strzelił focha i wyczyścił temat Artykuł / Tutorial / Silnik roku PsichiX - Multipass Rendering Screen / film/ gif roku propaganja - Obrońcy Głogowa Adriann - Concept art szpaqq - Facet ze spluwą lew_leo - Test losowej animacji idle Użytkownik roku gnysek Uzjel
 9. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji nagród GMCLAN Community Awards. Nominować można produkcje/członków GMCLAN-owej społeczności z 2017 roku, w następujących kategoriach: Gra roku Demo roku Zapowiedź roku Artykuł / Tutorial / Silnik roku Screen / film/ gif roku Użytkownik roku Cytat roku Nominacje trwać będą do 14 stycznia godz. 23:59 - potem zacznie się głosowanie. Temat stworzony za dozwoleniem Naywyższego Rządu Nayiaśnieyszego Imperatora Całey Rossyi, błogo nam panuyącego Gnyska.
 10. Darmowe-Płatne Gry

  Oxenfree za darmo na http://gog.com/
 11. Darmowe-Płatne Gry

  Grim Fandango Remastered za free https://www.gog.com/game/grim_fandango_remastered
 12. Dywersant '39(Tytuł Roboczy)

  Jak patrzę na te screeny, to mi się z Hotline Miami kojarzy.
 13. Total Wojna !!!

  Od dawna czułem niedający się zaspokoić niedosyt. Gry komputerowe nie bawiły mnie już tak jak kiedyś. Próbowałem zagrać w DOOMa - spoko, ale to nie do końca to. Próbowałem zagrać w Grand Theft Auto V - brakuje jakiegoś je ne sais quoi. Próbowałem nawet w Pasjansa! - wszystko na próżno! Już byłem gotów wyrzec się gier, choć serce ściska żal... I wtedy zagrałem w Total Wojnę. I wyrzuciłem komputer przez okno. Trollgry trzeba umieć robić, a tu nawet nie bardzo jest się z czego śmiać. Autorze - siadaj, odpalaj Seida czy Pac-Man Revenge, i zobacz, jak to robią fachowcy!
 14. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  To jest nawet jeszcze lepsze do słuchania przy pracy: https://benprunty.bandcamp.com/album/cipher-the-score-for-banking-on-bitcoin Zresztą kompozytor sam mówi: "deep, rhythmic electronica that's good for things like studying, working, or long periods of transit."
 15. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Kurczę, to jest całkiem świetne jako podkład do pracy, słucham tego od paru dni w kółko podczas pisania artykułów:
×