Skocz do zawartości

adrian09_01

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O adrian09_01

 • Tytuł
  Chicken

Previous Fields

 • Steam
  adrian09_01
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie
 1. Mega Mountain 2100

  WŁAŚNIE TO ZROBIŁEM okazało się że mi gra tworzyła światła razy (ilość obiektów do potęgi 2) przy 2 kryształach były 2 zbędne światła przy 16 kryształach było już 240 zbędnych świateł a ponieważ światła mi już działają poprawnie, pozwoliłem pociskom bossa się świecić: Edit: poza tym dodałem szereg nowych opcji - wyłączenie świateł, skalowanie okienka, POLSKIE TŁUMACZENIE.
 2. Mega Mountain 2100

  Daj się trochę rozkręcić tej fabule. Poczekaj do trzeciego dema! HUD jest oryginalny, nie zrzynałem. Na razie działa GM'owe F4. W następnym demie dodam opcję zmiany rozmiaru okna (i polskie tłumaczenie!) Trzy słowa: wymagające efekty świetlne (surface) . Rozmyślam nad dodaniem możliwości wyłączenia ich. Gra chodzi w 60fps na moim dobrym PC (i5, gtx 650, 8gb RAM) , na moim Xpkowym gracie spokojnie wyciąga 30-45fps zależnie od mapy - grę tworzę tak aby chodziła dobrze w 60fps na czymkolwiek zrobionym po 2010 Edit: nie posiadam laptopa więc nie wiem jak się gra na laptopach sprawuje. Mówiąc czymkolwiek zrobionym po 2010 mam na myśli stacjonarki.
 3. Tytuł: Mega Mountain 2100 Gatunek: platformówka typu metroidvania Opis: Mega Mountain 2100 to metroidvania z odlotowym soundtrackiem od Karu Kurasagi (Charles E. Diaz), MiniMacro i Jobleza ze społeczności Famitrackera. Gra pełna jest odniesień do gier Sylvie (jej strona), inspirowana jest także grami takimi jak Cave Story, Earthbound Beginnings i Undertale. Graj jako dziewczyna którą sam nazwiesz (w demie jest Lily - domyślne imię dla bohaterki w pełnej wersji) w przygodzie by uratować Górę i rasę Kotloli przed szalonym Doktorem. Spuszczaj łomot przeciwnikom i bossom po drodze. Zdobywaj bronie. Gadaj z głupimi NPCtami którzy nie mówią nic sensownego. Wszystko to w Mega Mountain 2100. Download: Link bezpośredni: Link bezpośredni Itch.io (z możliwością zapłać-ile-chcesz): Link do itch.io Rozmiar pliku: 2,89 MB Autorzy: Programowanie: adrian09_01/Adrian Makes Games, użyty został także plugin Easy Lighting od Binks z angielskiej społeczności GM Fabuła: adrian09_01/Adrian Makes Games Grafika: adrian09_01/Adrian Makes Games, część grafik zapożyczona z gier Sylvie. Muzyka: Karu Kurasagi (Charles E. Diaz), MiniMacro i Joblez z angielskiej społeczności Famitrackera Cały soundtrack tutaj: Screeny: Uwagi: gra w całości w języku angielskim, mogę przygotować polskie tłumaczenie jeżeli jest zapotrzebowanie
×