Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Uzjel

   GMClan wrócił!   12.08.2017

   GMClan.org już działa, więc jeżeli ktoś wchodził przez adres forum.gmclan.org to może już wrócić do starych zwyczajów. Jeżeli strona wam się nie wyświetla to wyczyście cache i ciasteczka.
  • gnysek

   Świętujemy urodziny GMCLANu ?   16.08.2017

   Wypowiedzcie się! http://forum.gmclan.org/index.php?/topic/34002-15-lat-gmclanu-świętujemy  

Ranmus

Administratorzy
 • Zawartość

  3200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Ranmus w Rankingu w dniu 17 Sierpień

Ranmus posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Dobry człowiek

2 obserwujących

O Ranmus

 • Tytuł
  Boss Crew
 • Urodziny 16.02.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://gmclan.org

Previous Fields

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Tak

Profile Fields

 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Male

Ostatnie wizyty

48588 wyświetleń profilu
 1. Co tu się dzieje?!

  Tego nie trzeba wymyślać, bo już jest, co prawda nienatywnie, ale np. RxDB coś takiego oferuje. Nakładka na indexedb, synchro pomiędzy zakładkami i wybranie lidera zakładek (który może np. jako jedyny puszczać zapytania ajaksowe, by inne zakładki nie dublowały tego i marnowały transferu).
 2. Co tu się dzieje?!

  Jak coś, to mogę podrzucić archiwum z instalką. Wydaje mi się, że nic nie wisi prócz orig. update: @gnysek: Przeanalizowałem za Ciebie forum w minutę. Nic nie wisi, wszystko co stare to orig_ibf (+x_utf to konwerter był). Cała reszta jest używana. Nie wiem co Ty tam chcesz analizować.
 3. Dnia dzisiejszego, po ponad prawie 16 latach piastowania tej funkcji, postanowiłem ostatecznie pożegnać się ze stanowiskiem głównego administratora. Od dzisiaj do grona adminów powrócił Gnysek i razem z Uzjelem będą prowadzić serwis. Formalne prawa własności prawdopodobnie także przekażę Gnyskowi, gdyż to on będzie ponosić koszta techniczne związane z utrzymaniem serwisu. A ja? Cóż, póki co pozostaję technicznie jednym z adminów i ta ranga, na rzecz zwykłego użytkownika, zostanie mi zniesiona za jakiś czas. Nowej ekipie życzę wytrwałości w tworzeniu serwisu. Wytrwałości, której niestety zabrakło mi w okresie zeszłych kilku lat. Dziękuję wszystkim użytkownikom za wspólnie spędzone chwile i gratuluję cierpliwości w użeraniu się ze mną. :) O gmclanie nie zapominam i mam zamiar służyć pomocą i dobrą radą, a jak mi starczy czasu, to może jeszcze z Wami posiedzę. Szczególne podziękowania składam zaś użytkownikowi @new_user za ten nostalgiczny wpis w shoutboxie, który dał mi tchnienie by jeszcze raz coś z tym zrobić oraz uświadomił, że pora ustąpić miejsca. ps. Spokojnie, strona portalu wróci zapewne na dniach, gdyż sprzężenie z nowym forum nie jest trudne, ale trzeba jeszcze trochę prac konserwacyjnych przeprowadzić. Jeszcze raz dzięki!
 4. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  @Czołg Krymski A coś mi śmierdziało kiedy tak gnysiu przyskilował designersko. ;)
 5. System reputacji

  Ale propozycje użytkowników mimo wszystko warto obejrzeć. W końcu niech i społeczność ma większy wpływ na odbudowę serwisu. :)
 6. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  Najprofesjonalniej do tematu podszedł mimo wszystko @gnysek świetne dizajnersko, ale nic mi nie mówiące logo. GC?
 7. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  Panowie, taka podpowiedź, bo jak mnieniam jednak nie będziemy się zawężać tylko do Game Makera. Młotek już nie musi być naszym logiem, a nazwa nie odnosi się do Game Makera, lecz do Game Makers czyli twórców gier. Tramur, super logo, ale trochę komuną wieje. :P
 8. Co tu się dzieje?!

  Ważniejsze są teraz spamboty. Wywaliłem już kilkaset kont i jeszcze trochę zostało.
 9. Kocham swoją pracę. Przynajmniej człowiek po porannym narzekaniu nie ma zjebanego humoru. :3

  1. I am vader

   I am vader

   Warn za przeklinanie hehehe

 10. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  Spoko, wszystko bierzemy pod uwagę. Póki co, to ja muszę się najpierw wygrzebać z ponad tysiąca kont spambotów i to ręcznie, bo nie ma porządnego mass prune, a z bazy nie mogę ot tak usunąc, ehhhh.
 11. Testowy temat

  Jestem limit 10 per user / dzień. I dobrze, bo już odkopujecie trupy. ;) Ciekawe czy dostaną powiadomienia mailem.
 12. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  Ja osobiście jestem za emoji (może być pakiet grafik dla desktopowych przeglądarek). Jednak fakt faktem, musimy zachować i wsteczną kompatybilność, więć po prostu wgramy to i to.
 13. Inwencja twórcza społeczności GMclanu

  Na pewno nie zostaniemy jota w jotę przy aktualnym domyślnym szablonie forum. Podpicujemy je na pewno i wszelkie sugestie lub też autorskie pomysły są mile widziane. :) Kwestia zaś wyróżniania kontentu, to wydaje mi się, że nowa wersja forum chyba ma coś takiego, ale gdzie co i jak, to będziemy analizować. Ogólnie jestem bardzi mile zaskoczony tym co oferuje nowa wersja forum i jak przyjazna jest w użytkowaniu. Najlepiej to by było mieć cały pakiet dodaktów płatnych - blogs, commerce, pages, ale póki co to co mamy styka, ponieważ jest jeszcze restowe api no i samemu można pisać komponenty, nie płacąc za nie. :) Możemy dodatkowo zrobić jeszcze konkurs na emoty, ponieważ nowa wersja nie ma żadnych. Chyba, że chcecie byśmy przywrócili wszystkie stare?
 14. Pozdrowienia!

  @gnysek Może i można, później przeanalizuję w jakim teraz formacie są sygnatury, bo upgrade na pewno już coś nazmieniał.
×